Kategorie produktów

Sterimar Mn

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sterimar Mn

Sterimar Mn to wyrób medyczny w postaci sprayu do nosa.

Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu są dolegliwości nosa, np. nieżyt nosa, alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa lub uczucie zapalenia nosa.

Produkt Sterimar Mn wskazany jest dla osób, które chcą zadbać o higienę dróg oddechowych, w tym wzmocnić funkcje ochronne śluzówki nosa. 

Zawarte w produkcie składniki, takie jak woda morska, sól manganu wspomagają proces oczyszczania dróg oddechowych, w tym oczyszczania ich z wszelkich alergenów. Dzięki temu wspomagają przywrócenie komfortu oddychania. 

Skład

W składzie preparatu Sterimar Mn znajdują się następujące substancje: woda morska, jednowodna sól manganu, sterylizowany, izotoniczny roztwór wody morskiej.
 

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Sterimar Mn: produkt należy aplikować do każdego otworu nosowego. Jedno psiknięcie to jedna porcja preparatu. Aplikować 2-4 razy do każdego otworu nosowego. Zaleca się stosować preparat przez 10-15 dni. 

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do stosowania. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Sterimar Mn.

Wyrób medyczny należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej w miejscu zacienionym i suchym. Produkt odpowiedni dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nie należy łączyć stosowania produktu z innymi produktami oczyszczającymi nos. 

Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ewa 2018-09-20 22:08

Sterimar Mn to bardzo dobry produkt jeśli ktoś chce wesprzeć swoje drogi oddechowe. Mi na przykład bardzo pomaga.

Opinia użytkownika 2015-02-02 16:37

Nieżyt nosa spowodowany alergicznym zapaleniem jego błony to problem, który może występować okresowo i przewlekle. Podstawową przyczyną tego problemu są okresy pylenia roślin, roztocza (kurz domowy) ale także posiadanie zwierząt może przyczynić się do powstania takiej alergii! W moim przypadku wiąże się to z takimi objawami: niedrożność i świąt nosa oraz ciągłe kichanie! Sterimar Mn mogę od serca zarekomendować wszystkim, którzy borykają się z takimi alergicznymi wariacjami nosowymi!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.