Kategorie produktów

Sylimarol Detox

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sylimarol Detox

Kapsułki Sylimarol Detox to suplement diety rekomendowany dla osób, które pragną wspomóc właściwe funkcjonowanie wątroby oraz usunąć nadmiar wody z organizmu.

W składzie preparatu znajduje się kompozycja czterech składników: liście pokrzywy, ziela skrzypu, wyciąg z ostropestu plamistego i liście brzozy. Sylimarol Detox działa napotnie i wpływa na poprawę przemiany materii. Preparat ten jest bezpieczny dla diabetyków. 

Skład

W składzie preparatu Sylimarol Detox znajdują się następujące substancje:

ziele skrzypu, liść pokrzywy, liść brzozy, wyciąg z owoców ostropestu plamistego.

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmować 3 kapsułki Sylimarol Detox dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Sylimarol Detox.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-11-06 08:54

W mojej opinii wątroba jest narządem nierzadko wymagającym zwolnienia tempa. Produkty z apteki to jedna sprawa ale trzeba nie zapominać też o rozsądnym sposobie odżywiania...

Iga 2018-04-24 18:29

Kiedy idzie o detoks organizmu to nie powinno się szukać eksperymentów. Sprawdziłam u siebie i jestem w pełni przekonana, że Sylimarol Detox jest dla mnie trafiony. Myślę, że odkryłam super preparat.

Mira 2017-06-02 13:35

Stosuję ten suplement od kiedy pojawił się na rynki u jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Opinia użytkownika 2017-02-02 20:31

Nieprzyjemne obrzęki w nogach to jedno z moich zmartwień ... Szczególnie w drugiej połowie cyklu . Sylimarol Detox jest produktem w którym upatruję szansę na zmianę. Mocno wierzę w to , że będzie już tylko lepiej...

Ida 2016-12-21 11:46

Sylimarol Detox jest najlepszy dla wątroby. Zwyczajnie- ZAWSZE się sprawdza!

Opinia użytkownika 2016-06-22 21:59

Bywa tak, że problem dużej wagi wiąże się z nadmiarem wody w organizmie. Powody są bardzo różne, ale rozwiązanie jest tylko jedno: Sylimarol Detox . Produkt sprzyja usuwaniu nadmiaru wody z organizmu. A także sprzyja procesowi odchudzania.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.