Kategorie produktów

Wartner Pen Odciski

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Wartner Pen Odciski

Wartner Pen Odciski to wygodny w aplikacji wyrób medyczny służący do szybkiego usuwania odcisków, a także przewlekłych modzeli.

W opakowaniu Wartner Pen Odciski znajduje się żel (kwas trójchlorooctowy (TCA)), który złuszcza odcisk lub modzel i w ten sposób pozwala się jego pozbyć, a także niewielki pędzelek do jego precyzyjnego nakładania. Kwas trójchlorooctowy odpowiada także za regenerację i odbudowę zdrowego naskórka.

Preparat jest rekomendowany ze względu na łatwość użycia, wydajność, a także szybkie efekty stosowania (wg przeprowadzonych testów klinicznych u 85% badanych po tygodniu przy 4 dniach stosowania preparatu całkowicie usunięte zostały odciski i modzele).

Skład

Składniki wyrobu medycznego Wartner Pen Odciski są następujące:

kwas trójchlorooctowy.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu Wartner Pen Odciski:

1. Trzymając aplikator w pozycji pionowej - przekręcić pokrętło w celu spłynięcia żelu jego do końcówki.

2. Aplikować kroplę żelu bezpośrednio na odcisk lub modzel i poczekać aż wyschnie (około 10-15 min zanim założone będzie ubranie lub buty).

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu medycznego Wartner Pen Odciski jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-12-04 11:06

Zdecydowanie zbyt długo próbowałam znaleźć coś skutecznego na modzele na moich stopach. Wartner Pen Odciski jest w tym naprawdę świetny.

Honorata 2018-10-04 19:08

Koleżanki często pytają mnie jaki mam patent na odciski na stopach. Jak to co?:) Wartner Pen Odciski :) Przecież nie istnieje nic skuteczniejszego:)

Kunegunda 2017-10-29 15:18

Latem odwiedziłam nasze polskie morze. Dużo spacerowałam bez obuwia. Zarówno na plaży, jak i w mieście. Z tego powodu narobiłam sobie odcisków. Nie wiedziałam, czy znajdę na to rozwiązanie aż koleżanka poleciła mi Wartner Pen Odciski . Specyfik spisał się naprawdę dobrze. Zawsze wybieram jakość.

Stefek 2017-10-12 22:37

Fajny preparat na odciski, ale na rozległe zmiany nie wiem czy nie jest trochę za słaby?

Kordula 2015-07-01 16:01

Kobiety zdecydowanie powinny pielęgnować stopy i pięty! To jest bardzo nieprzyjemny widok , kiedy latem widać kobiety z brzydkimi stopami! Ja używam Wartner Pen Odciski i naprawdę rekomenduję!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.