Kategorie produktów

Acerin - Płyn Na Odciski

4.82 Bardzo dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Acerin - Płyn Na Odciski

Acerin to produkt leczniczy dostępny w postaci płynu na odciski. Lek jest wskazany do stosowania zewnętrznego. 

Acerin przeznaczony jest do stosowania w celu usuwania odcisków i zrogowaciałej skóry bądź powstałych na skórze zgrubień. 

W składzie preparatu Acerin znajduje się substancja czynna - kwas salicylowy, który wykazuje działanie keratolityczne i zmiękczające. Drugą substancją czynną jest kwas mlekowy.

Kwas mlekowy ma właściwości pielęgnujące, nawilżające i regenerujące. Dodatkowo wspomaga złuszczanie zrogowaciałego naskórka. 

Skład

W składzie preparatu Acerin znajdują się następujące substancje:

substancje czynne kwas salicylowy i kwas mlekowy. 1 g płynu na skórę zawiera 195 mg kwasu salicylowego i 98 mg kwasu mlekowego. 
pozostałe składniki koloksylina, kalafonia, aceton, octan n-butylu. 

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Acerin - Płyn Na Odciski należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Acerin - Płyn Na Odciski należy stosować zewnętrznie na skórę. 

Instrukcja użycia produktu leczniczego: przed użyciem należy moczyć nogi przez 15-30 minut, osuszyć ręcznikiem.

Za pomocą pędzelka nałożyć lek Acerin na odcisk bądź zgrubienie. Unikać kontaktu preparatu ze zdrową skórą. Po nałożeniu preparatu należy odczekać aż produkt wyschnie. Produkt nakładać w zależności od indywidualnych potrzeb przez kilka dni. Później należy ponownie wymoczyć nogi i usunąć odcisk. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Acerin - Płyn Na Odciski.

Lek Acerin - Płyn Na Odciski należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci. Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed użyciem leku. 

Produktu leczniczego nie należy stosować doustnie, na twarz i okolice narządów płciowych oraz u osób z cukrzycą i zaburzeniami układu krążenia. Unikać kontaktu preparatu ze skórą uszkodzoną. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-04-09 00:44

Super. Nie wierzyłam że upora się z moimi wieloletnimi odciskami. Regularność to podstawa, jednakże u mnie mimo przerw również dał radę. Polecam całym sercem. W końcu mam piękne stopy

Martyna 2019-12-21 10:31

w ubiegłym tygodniu to kupiłam i wg mnie OK

Opinia użytkownika 2018-12-16 23:53

Zgrubiała skóra stóp to mój stały problem zimą. Najbardziej widoczne jest to na zrogowaciałych piętach. Mimo że używałam pumeksu, to problem i tak wracał. Postanowiłam kupić Acerin - Płyn Na Odciski bo widziałam jakąś reklamę w tv. Powiem wam - rewelacja! Ten specyfik nie tylko nawilżył skórę stóp ale usunął także wszelkie zrogowacenia. W końcu mam piękne stopy.

Gabriela 2018-03-27 23:40

Higiena intymna jest ważna aby zapobiec chorobom narządów płciowych. Jako młoda kobieta i przyszła mama zwracam uwagę na to, by dbać o swoje narządy. Do tego stosuję Acerin - Płyn Na Odciski . Środe spełnia moje oczekiwania.

Zuzanna 2017-09-21 10:44

Na serio postanowiłam poprawić wygląd moich pięt! Odstraszają...więc chcę rozprawić się z tym jak najszybciej! Biorąc za pewnik teorię moich koleżanek w moim domu wylądował preparat Acerin - Płyn Na Odciski :) 2 tygodnie stosowania to może mało , ale poprawa jest zauważalna.

Opinia użytkownika 2016-04-15 14:34

produkt super

Piotr 2016-04-07 13:17

Płyn skuteczny!Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić i nie uszkodzić zdrowej skóry.

Czajka 2016-02-24 16:46

Mój chłopak narzekał, że ma strasznie zgrubiałą skórę na paluchach. Próbowaliśmy peelingów, scrubów i innych, nic nie pomagało... Acerin - Płyn Na Odciski kupiliśmy za namową znajomego. Zdziałał cuda.

Patrycja 2016-01-04 18:32

W wakacje pojechałam nad morze. Dużo chodziłam bez butów. Zarówno na plaży, jak i w mieście. Z tego powodu nabawiłam się odcisków. Nie wiedziałam, czy jest jakiś dobry środek aż koleżanka poleciła mi Acerin - Płyn Na Odciski . Preparat spisał się naprawdę dobrze. Zawsze stawiam na jakość i skuteczność.

Opinia użytkownika 2015-09-03 20:32

Koleżanki co jakiś czas zadają mi pytanie, jaki mam patent na odciski. Jak to co?:) Acerin - Płyn Na Odciski :) Nie znam nic co zwalczy je lepiej:P

Opinia użytkownika 2015-08-28 17:26

Znam coś dobrego na odciski... Acerin - Płyn Na Odciski jest tu bardzo pomocny!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.