Kategorie produktów

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

Compeed Aktywne plastry na odciski na palcach z kwasem salicylowym to wyrób medyczny - materiał opatrunkowy polecany do stosowania w przypadku wystąpienia problemu dokuczliwych odcisków. Odciski powstają na skutek niewygodnego bądź źle dobranego obuwia. 

Compeed Aktywne plastry na odciski to plastry, które zawierają w składzie dwie substancje: hydrokoloid i kwas salicylowy. Hydrokoloid jest substancją o właściwościach łagodzących. Wspiera eliminację bólu, redukując odczuwane dolegliwości, ucisk i dyskomfort. 

Kwas salicylowy ma właściwości przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz antyseptyczne. Zmiękcza naskórek, dzięki czemu ułatwia usuwanie odcisków i zgrubiałych zmian skórnych. 

Skład

Skład wyrobu medycznego Compeed Aktywne plastry na odciski na palcach z kwasem salicylowym: 4,4 mg kwasu salicylowego, film poliuretanowy, guma celulozowa, kopolimer styren-izopren, żywica węglowodorowa, adypinian diokktylu, dwutlenek tytanu, uwodniona kalafonia.

Dawkowanie:

Wyrób medyczny Compeed Aktywne plastry na odciski na palcach z kwasem salicylowym należy stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę. Podczas przyklejania plastra nie należy dotykać warstwy samoprzylepnej. 

Plaster należy nakleić, dociskając mocno do skóry, zabezpieczając w ten sposób przed jego odklejaniem się. Plaster powinien znajdować się na odcisku do czasu jego samoczynnego odklejania się. 

Plaster zmieniać według indywidualnego zapotrzebowania. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania Compeed Aktywne plastry na odciski na palcach z kwasem salicylowym jest nadwrażliwośc na którykolwiek składnik wyrobu. Produktu nie należy stosować po upływie terminu ważności. 

Wyrób medyczny należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest wskazany dla diabetyków i osób, które zmagają się z probemami z krążeniem. 

Jeśli podczas stosowania plastrów występują zmiay skórne należy zaprzestać użytkowania wyrobu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bożena 2018-08-03 20:28

Odciski są efektem że dobranego obuwia. Kiedyś kolezanki smialy się ze mnie, że noszę jakieś ohydne papucie, podczas gdy one chodziły w ślicznych obcasach. A pozniej płakały, że odciski. Wygoda to podstawa kobiety!

Opinia użytkownika 2017-07-26 10:14

Latem odwiedziłam nasze polskie morze. Dużo tam spacerowałam na boso. Czy to po piasku i plaży, czy po betonie i asfalcie. I to było powodem, dla którego wyskoczyły mi odciski. Nie wiedziałam,jak sobie z nimi radzić aż znajoma poleciła mi Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach . Środek spisał się znakomicie. Zawsze stawiam na jakość i skuteczność.

Ada 2017-07-06 21:54

Rewelacyjna jakość, jak zresztą wszystkich produktów Compeed. PRzy wrażliwych stopach szybko da się przetestować szeroki asortyment ;)

Marianna 2016-04-05 13:40

Znajomi często lubią mnie pytać, jaki mam patent na odciski na stopach. Jak to co?:) Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach :-) Przecież nie istnieje nic skuteczniejszego:)

Otylia 2015-07-21 23:54

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach są w tym naprawdę świetne.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.