Kategorie produktów

2KC

2KC

3.83 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu 2KC

Tabletki 2KC to suplement diety zawieracy składniki, które wspomagają fizjologiczne procesy organizmu po konsumpcji alkoholu. Suplement uzupełnia dietę w składniki, które łagodzą dyskomfort po spożyciu alkoholu (kaca).

Skład

Składniki preparatu 2KC są następujące:

glukoza, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, kwas bursztynowy, glutaminian monosodowy, kwas fumarowy, kwas l-askorbinowy - witamina C, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, poliwinylopirolidon - substancja wiążąca.

 

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu 2KC powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu 2KC.

Zalecana porcja produktu do zażycia w ciągu dnia zależy od ilości spożywanego alkoholu; należy przyjmować 2-3 tabletki przed oraz w trakcie spożywania alkoholu, a kolejne 2-3 tabletki od razu po zakończeniu jego spożywania. Dodatkowo można przyjąć 2-3 tabletki 2KC następnego dnia.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu 2KC.

Produkt 2KC należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kamil 2022-01-19 09:22

działa

Przybysław 2019-12-09 11:47

lek bezbłędny na objawy kaca

Ramona 2017-12-07 16:29

O kurcze! Ta impreza była niezapomniana. Chociaż za dużo wypiłam i nie pamiętam wszystkiego. A praca wzywa... No co zrobię, że lubię się bawić. A następnego dnia 2KC . Produkt stawia na nogi a kac znika z automatu.

Gilbert 2017-08-15 22:00

na ból głowy po melanżu to tylko położyć się do trumny! ŻARCIK! A tak "na trzeźwo"... to jedynie 2KC was ocuci! Zalecam, Wieczny Student. :D:D:D:D

Filip 2017-04-06 13:52

Po co wyrzucać kasę w błoto i pilnować dawkowania. Na kaca najpesze sa 2 aspiryny, o!

Marta 2016-11-17 12:56

Należę do grona osób niezadowolonych z działania 2KC.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.