Kategorie produktów

ABRA - Paski Testowe

ABRA - Paski Testowe

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ABRA - Paski Testowe

Wyrób medyczny ABRA - Paski Testowe służy do pomiaru poziomu glukozy we krwi, co jest ważnym badaniem dla osób chorujących na cukrzycę. Paski mogą wykorzystywane samodzielnie, z założeniem, że używa ich wyłącznie jedna osoba.

Paski testowe ABRA służą o tzw. diagnostyki in vitro, przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Mechanizm działania jest następujący: niniejszy wyrób posiada miejsca, które są specjalnie nasączone substancjami chemicznymi, dzięki czemu po kontakcie z krwią zachodzi reakcja chemiczna. Glukometr rejestruje powstanie prądu elektrycznego w wyniku reakcji. Obliczenie poziomu glukozy we krwi jest możliwe w szerokim zakresie 20-600 mg/Dl (1.1-33,3 mmol/L).

Dawkowanie:

ABRA - Paski Testowe wskazane są do użytku zewnętrznego.

Instrukcja użycia wyrobu medycznego:

- umieścić w glukometrze pasek testowy.

- dotknąć delikatnie końca paska testowego po nakłuciu opuszki palca i otrzymaniu kropli krwi. 

Glukometr wyda dźwięk po prawidłowym wykonaniu czynności.  Wynik testu można odczytać już po 5 sekundach.  

Przeciwwskazania

Produkt ABRA - Paski Testowe należy przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-05-01 15:58

Już dosyć długo mam trudności z właściwym poziomem cukru. No i odważyłem się kupić ABRA - Paski Testowe i teraz jestem o wiele zdrowszy.

Łucja 2017-09-01 11:59

Używam pasków ABRA od dawna i jestem z nich zadowolona. Wynik jest zawsze miarodajny.

Łukasz 2017-05-16 15:26

paski dobrze działają.

Opinia użytkownika 2017-02-17 15:00

Wśród diabetyków ważne jest zadbanie o to, by poziom cukru był na umiarkowanym poziomie. Jednak czasem stanowi to nie lada wyzwanie bo nie da się kontrolować wszystkiego. Mimo wszystko jednak jest ABRA - Paski Testowe . Produkt ten jest odpowiedni dla diabetyków. A składniki przyczyniają się do utrzymania odpowiedniego zdrowia i sił witalnych.

Jakobina 2016-02-27 14:28

Cukrzycy mają mega utrudnioną sytuację bo muszą zrezynować z wielu pysznych dań. Jest tu istoty współczynnik węglowodanowy dotyczący produktów żywnościowych. Dobrze jest też pamiętać o odpowiedniej suplementacji. Wspomnę więc o środku ABRA - Paski Testowe . Czytałam, że jest dobry dla cukrzyków.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.