Kategorie produktów

Activlab Night Protein

Activlab Night Protein

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Activlab Night Protein

Activlab Night Protein  to odżywka wysokobiałkowa do stosowania na noc. Porcja zawiera ponad 22g białka. Kompleks białek o różnym czasie wchłaniania umożliwia ciągłe dostarczanie aminokwasów,  szczególnie podczas snu. Suplement wzbogacony został formułą ZMA (cynk, magnez, witamina B6), czyli pierwiastkami, które obniżają uczucie zmęczenia i znużenia, pomagają  w prawidłowej syntezie białka i utrzymaniu prawidłowego testosteronu we krwi. Produkt nie zawiera apartamu. 

Skład

Night Protein Blend (koncentrat białka serwatkowego, kazeinian wapnia), aromaty, węglan magnezu, regulator kwasowości - kwas cytrynowy bezwodny, substancja zagęszczająca - E466, barwniki: E 124 (smak jogurt-wiśnia), E 150 c (smak czekolada, czekolada z miętą, orzech), E 171(smak waniliowy), substancje słodzące: E950 i E955, bisglicynian cynku, chlorowodorek pirydoksyny.

Dawkowanie:

30g (1 miarka) rozpuścić w 250ml wody. Stosować przed snem

Przeciwwskazania

Suplement diety  nie może być stosowany jako zamiennik  zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kbiety w ciąży i matki karmiące. Najlepiej spożyć przed końcem: data na  opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Fryderyka 2018-12-26 09:17

Białko jest podstawowym komponentem naszych mięśni. Kupuję, Activlab Night Protein , bo posiada ten cenny składnik. Pmietajcie kobietki, że białko jest cenne również dla nas! Nie jedynie dla chłopaków!

Antoni 2017-11-17 13:09

Preparaty białkowe jak chociażby Activlab Night Protein idealnie się sprawdzają u sportowców i atletów! Ja sądzę, że po ćwiczeniach należy stosować białko, żeby mięśnie się dobrze regenerowały!

Danuta 2017-09-02 22:45

Już jakiś czas temu przeczytałam dosyć fajny artykuł o odżywkach białkowych. Złe jest przekonanie, że białko jest tylko na masę. Białko może się okazać pomocne w okresie redukcji. Organizm zużywa więcej swojej energii na spalenie białka. Activlab Night Protein to środek dzięki któremu unormowałam swoją wagę i mam więcej siły. Polecam każdemu fitnessiakowi.

Aneta 2017-01-04 13:26

Ogromny plus dla producenta za dodatek ZMA. Smakowo wypada też całkiem nieźle. Polecam.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.