Kategorie produktów

Dymatize Elite Gourmet

Dymatize Elite Gourmet

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Dymatize Elite Gourmet

Elite Gourmet Protein to białkowa odżywka kulturystyczna. Doskonałe białko długo łańcuchowe składające sie z koncentratów białek serwatkowych izolatów białek serwatkowych i peptydów serwatkowych, zawierających kazeinę micelarną i kazeiniany bogate w wapń. Odżywka charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną oraz łatwą przyswajalnością. Elite Gourmet  stymuluje przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej, skutecznie hamuje proces kataboliczny, nie dopuszczając do rozpadu mięśni, przyspiesza proces regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym. 

Skład

Whey Protein Matrix (whey protein concentratewhey protein isolate, whey peptides), Milk Protein Matrix (milk protein, containing micelular caseines & caseinates, calcium caseinates), cocoa, natural and artificial flavors, soyabean oil, guar gum, potassium chloride, acesulfame potassium, sucralose, contains milk and soy.

Dawkowanie:

Wymieszać 1 porcję (37,2 g) z 200 ml wody, spożywać między posiłkami.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2017-01-02 11:10

Jadłam smaki waniliowy i czekoladowy. Imuszę powiedzieć, że to najlepsze białko jakie w życiu jadłam.

Aldona 2016-11-23 17:55

Już jakiś czas temu przeczytałam dosyć fajny artykuł o odżywkach białkowych. Błędnie sądzi się, że białkojest tylko na masę. Ja stosuję odżywki białkowe w okresie redukcji. organizm zużywa bardzo dużo energii na spalenie białka. Dymatize Elite Gourmet to środek który przyjmuję po treningach, bo wtedy jest większy efekt. Polecam wszystkim fitnessfreakom.

alex 2016-03-03 10:33

Białeczko pierwsza klasa :) Rozpuszczalność 100% , zero piany . Polecam!

Opinia użytkownika 2016-02-16 23:04

Kto uważa, że odżywki nie są dla kobiet?! Jesteście w błędzie, bo chodzę na siłownię i zażywam Dymatize Elite Gourmet . I co? Takie preparaty są dla kobiet i mężczyzn... Powinno się czytać treść na opakowaniu i dobierać porcję.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.