Kategorie produktów

Cellinea

Cellinea
Najtańsza oferta

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cellinea

Cellinea - bez cellulitu szybko i tanio

Cellinea to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki te wskazane są do stosowania dla kobiet, które zmagają się z uporczywym cellulitem, potocznie nazywanym pomarańczową skórką.

Cellulit może powstawać pod wpływem niedoboru wody. Może być także uwarunkowany genetycznie. Cellulit wyglądem przypomina skórkę pomarańczy, stąd też przyjęła się jego potoczna nazwa. 

W składzie preparatu Cellinea znajdują się ekstrakty roślinne, m.in. wyciąg z korzenia pokrzywy zwyczajnej, z zielonej herbaty, ze skrzypu polnego, winorośli właściwej czy morszczynu. Składniki te wspomagają redukcję cellulitu, poprzez oddziaływanie na tkankę podskórną. Wspomagają stymulowanie komórek oraz napinanie i ujędrnianie skóry.

Jednocześnie składniki preparatu nie ograniczają się do eliminowania skutków cellulitu, ale także redukują ryzyko ich powstawania. 

Skład

Skład preparatu Cellinea

Cellinea to preparat, w którego skład wchodzi między innymi: wyciąg z korzenia pokrzywy zwyczajnej; wyciąg z zielonej herbaty; wyciąg ze skrzypu polnego; wyciąg z winorośli właściwej; wyciąg z morszczynu.

Wszystkie wymienione składniki mają działanie jak przeciwutleniacze, wpływają korzystnie na ujędrnienie skóry, a tym samym są wspomagają redukcję cellulitu.

Zalecane spożycie:

Jak stosować preparat Cellinea?

Kapsułkę preparatu Cellinea powinno się stosować raz dziennie popijając ją dużą ilością wody. Dopuszczalne jest podwojenie porcji.

Efekt widoczny jest już po ośmiu tygodniach pod warunkiem, że preparat był stosowany regularnie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Cellinea jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed działaniem światła i wilgoci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona dieta oraz aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-10 15:21

pomarańczowa skórka na udach bywa autentycznym wyzwaniem. szczególnie w sezonie letnim. Zawsze wtedy staram się szukać czegoś faktycznie działającego.

Opinia użytkownika 2018-06-29 13:11

Sporo ćwiczę w ciągu dnia i nawet to nie pomaga na cellulit. Może to przez to, że opornie mi idą ćwiczenia? Trochę już schudłam ale dodatkowo zaczęłam stosować Cellinea . Ja wciąż wierzę, że pokonam ten wstrętny cellulit.

Natalia 2018-06-17 13:33

Nie ma co ukrywac, jeśli chcemy, by Cellinea była skuteczna to trzeba ćwiczyć. Jak się pamięta o diecie i ćwiczeniach to działa na 100%!

Hanna 2018-02-24 17:06

O tym, jak dokuczliwą przypadłością potrafi być cellulit wie niemal każda kobieta. Niemal każda może też poświadczyć, że uporanie się z nim nie jest prostym zadaniem, a wszystkie cudowne kuracje okazują się w pewnym momencie tak samo nieskuteczne. Co więcej, już od dłuższego czasu jasne wydaje się to, że cellulit nie powinien być wiązany z wagą, a takie jego postrzeganie jest niepotrzebnym uproszczeniem. Czy zatem można liczyć na rozwiązanie, które pozwoli raz na zawsze zapomnieć o problemie „pomarańczowej skórki”? oczywiście - zastosować Cellinea.

Opinia użytkownika 2017-08-03 17:35

dziewczyny jak chcecie mieć idealną pupcie bez celulitu to kupcie sobie jakiś dobry suplement. Ja wybrałam Cellinea i do tego zrobiłam sobie wyzwanie 30 dni z przysiadami. Poszukajcie w necie informacji na ten tema. Po miesiącu zero celulitu a pupcia jak marzenie.

Karolina 2015-07-02 12:19

Polecam! Najlepszy suplement na celulit! U mnie w przeciwieństwie do innych działa i widać znacznie mniejsze zmiany :)

Ewa 2015-03-14 13:47

Po moim celulicie czy jak się to cholerstwo pisze nie ma już śladu. Polecam trening z Chodakowską i właśnie Cellinea Najlepsze rozwiązanie

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.