Kategorie produktów

FEMIFLAVON

FEMIFLAVON

4.33 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu FEMIFLAVON

FEMIFLAVON to suplement diety dostępny w postaci tabletek, przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy w celu łagodzenie dolegliwości związanych z tym okresem.

Preparat jest pomocny w przypadku dolegliwości takich jak uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zaburzenia snu, stany napięcia nerwowego oraz wahania nastroju.

Naturalne składniki produktu wykazują działanie przeciwutleniające, co pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Izoflawonoidy z czerwonej koniczyny wykazują podobieństwo do żeńskich hormonów płciowych - estrogenów, dzięki czemu sprzyjają ograniczeniu nieprzyjemnych dolegliwości towarzyszących klimakterium.

Zawarta w formulacji produktu witamina B6 wspomaga układ odpornościowy oraz uczestniczy w licznych procesach metabolicznych w organizmie.

Kwas foliowy sprzyja zmniejszeniu odczuwanego znużenia oraz zmęczenia.

 

Skład

W składzie suplementu diety FEMIFLAVON znajdują się następujące substancje:

Skład ogółem: sorbitol (E420), celuloza mikrokrystaliczna (E460), mieszanina izoflawonoidów z czerwonej koniczyny, polyvinylopyrolidon (E1202), stearynian magnezu (E470b), dwutlenek krzemu (E551), witamina B6, kwas foliowy, trójglicerydy, hypromeloza (E464), dwutlenek tytanu (E171), polydekstroza (E1200), talk (E553b), allura red (E129).

Skład jakościowy:

Składnik Zawartość w 1 tabletce
izoflawonoidy z czerwonej koniczyny 30 mg
witamina B6 1 mg (71,4%)*
kwas foliowy 100 mcg (50%)*

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Uwaga! Allura red, zastosowany u dzieci, może wpływać niekorzystnie na ich aktywność oraz skupienie uwagi.

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja preparatu do spożycia to 1 tabletka raz dziennie. 

Suplement należy przyjmować doustnie, popijając wodą.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu do FEMIFLAVON.

Chronić od wilgoci i światła. Preparat FEMIFLAVON należy przechowywać w miejscu i w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt niewskazany do stosowania u dzieci. 

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Asia 2018-08-07 18:06

Za dużo E...

Zofia 2018-07-27 09:25

Ja jestem sceptycznie nastawiona do femiflavon. Niby naturalne składniki, a tu w składzie tyle E, że aż się boję brać to co kupiłam...czy naprawdę to wszystko jest tam potrzebne i niezbędne? Nie da się zrobić lepszego składu?

Irena 2018-07-27 09:08

Super, że letni gorąc się zakończył ... Mocno zaczynam się wówczas pocić a w sezonie jesienno-zimowym jest już łatwiej. Mimo to o dobrą tarczę przed potliwością trzeba mieć na uwadze przez cały rok, dlatego stosuję Salus Natura Femiflavon :-)

Opinia użytkownika 2018-03-04 16:45

Ciocia ma menopauzę... Szczerze powiem, że początki były trudne, totalnie nie wiedziałam co się z nią dzieje... Zastanawiałam się czy powinnam jej zasugerować wizytę u lekarza, ale sama w końcu się na to zdecydowała... Jak wróciła od doktora, to zauważyłam, że kupiła FEMIFLAVON ! Preparat sprawdził się u niej na medal, bo przestała mieć nagłe wahania nastroju!

Irena 2017-09-08 13:46

bardzo dobry

Zuzanna 2017-07-16 21:08

Menopauza jest nieprzyjemnym i trudnym okresem w życiu każdej kobiety , ale to również ciężkie chwile dla najbliższej rodziny! Niestety wiem o czym mowię, ponieważ moja mamcia ciężko przechodzi przez ten czas! Dobrze, że są takie produkty jak FEMIFLAVON ! Ten środek znacząco łagodzi objawy menopauzy u mamy!

Ewa 2017-06-07 10:42

Zdecydowanie lepsze samopoczucie, na prawdę więcej siły i energii. Polecam

mariola 2017-05-25 11:52

Działa jak powinien, skutki menopauzy sa prawie nieodczówalne.

Adela 2017-03-01 10:39

Więcej stresu niż zwykle, czy to w pracy czy na spotkaniu a ja upocona, szczególnie pod pachami. FEMIFLAVON polecił mi bliski przyjaciel. Mój problem spowodował, że zamknęłam się w sobie. Żywię ogromną nadzieję, że ten specyfik zmniejszy moją krępującą dolegliwość i przywróci mi dawną pewność siebie.

Cela 2016-11-25 09:58

Super produkt, podziałał na moje stany napiecia

Agata 2016-03-07 16:15

Bardzo dobry produkt. u mnie zadziałam niemal natychmiast, całkowicie ustąpiły napady gorąca.

Joanna 2015-03-01 11:15

FEMIFLAVON to bezwzględnie najlepszy środek na problem zbyt dużej ilości wydzielanego potu! Nie potrafię napisać jak się sprawuje w przypadku choroby z nadmierną potliwością ale na "zwyczajne" trudności z potem pomaga na 5!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.