Kategorie produktów

Fonix higiena uszu

Fonix higiena uszu

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fonix higiena uszu

Fonix higiena uszu to wyrób medyczny w postaci sprayu, który pomaga usunąć woskowinę z uszu bez ich zatykania.

Spray Fonix higiena uszu zawiera w swoim składzie oliwę z oliwek, której właściwości przyczyniają się do rozpuszczenia i usunięcia zalegającej w uszach woskowiny. 

Postać sprayu pozwala na równomierne rozproszenie preparatu w kanale słuchowym. Nadmiar woskowiny może przyczyniać się do uczucia dyskomfortu, bólu, a nawet pogorszenia czy utraty słuchu.

Stosowanie preparatu Fonix higiena uszu jest bezpieczniejsze i skuteczniejsze od tradycyjnego usuwania woskowiny za pomocą patyczków higienicznych, których złe użycie może zatkać kanał słuchowy.

Stosowanie wyrobu Fonix higiena uszu zaleca się w celu: usuwania woskowiny; zapobiegania zatykaniu; codziennej higieny.

Skład

Składniki preparatu Fonix higiena uszu to: Olej mineralny, Olivaxol™ (fitoskwalan), olejek miętowy.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego Fonix higiena uszu to: 1 - 2 dawki sprayu zaaplikować do każdego ucha aż do rozpuszczenia woskowiny. Zaleca się stosować 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania preparatu Fonix higiena uszu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Nie stosować u dzieci poniżej 3. miesiąca życia. Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji produktu. Nie używać w przypadku perforacji błony bębenkowej. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patrycja K. 2020-02-17 20:05

Zdecydowanie, jestem faką tego produktu. Wreszcie nie mam kłopotów z uszami i nic mnie nie boli. Nie zbiera się nadmierna ilość woskowiny. Patyczki poszył w zapomnienie.

Windibityzordoffon 2019-07-31 06:35

8 cud świata! Ciekawe poniżej zamieszczone opinie są prawdziwe, przekonam się niebawem!

Emma 2019-06-12 21:01

Mam drugie opakowanie tego produktu i myślę, że zostanę przy nim na stałe. Jestem zadowolona z efektu i uważam, że o doskonałe rozwiązanie, bezpieczniejsze niż patyczki.

Panda 2019-05-16 19:38

Kupiłam i uważam, że dopiero teraz mam czyste uszy i nie muszę się martwić o nadmiar woskowiny. Wcześniej parę razy byłam na wizycie u laryngologa. Teraz, kiedy nie mam już patyczków w domu jestem dużo szczęśliwsza.

Maria 2019-04-21 20:38

Mam go od miesiąca czasu i bardzo go sobie chwalę. Prosty w obsłudze, nie mam po nim uczulenia, podrażnienia i co najważniejsze nadmiaru woskowiny.

Lara 2019-03-25 10:51

Bardzo fajne rozwiązanie do czyszczenia uszu. Bezpieczna , szeroka końcówka i dobry, nieprzesadzony skład. Czyści uczy i zapobiega gromadzeniu się korka woskowiny.

Opinia użytkownika 2018-10-17 22:14

Prawidłowe dbanie o uszy to na poważnie niezwykle poważna i istotna kwestia! Fonix higiena uszu dobrze radzi sobie z tą sprawą!

Zbyszek 2018-05-10 17:56

Mam od niedawna a już teraz wiem, że to doskonałe rozwiązanie do czyszczenia uszu. Patyczki wyrzuciłem do kosza i doceniam możliwość czyszczenia uszu olejkami.

Berta 2016-11-22 20:38

Fonix higiena uszu to bardzo dobry specyfik do dbania o higienę uszu! Kupuję go od dawana! Sprawdza się dobrze na wosk w uszach jak i inne brudy... Polecam, bo warto!

Sandra 2016-09-06 18:27

Fonix higiena uszu to świetny wyrób! Jak dla mnie to dużo lepszy sposób na dbanie o uszy niż używanie patyczków higienicznych! Polecam!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.