Kategorie produktów

Homeotuss

Homeotuss

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Homeotuss

Homeotuss jest lekiem homeopatycznym w postaci syropu. Syrop do stosowania doustnego w celu złagodzenia kaszlu zarówno suchego jak i mokrego (o różnej etiologii).

Skład

Składniki preparatu Homeotuss są następujące: Drosera 3CH, Rumex crispus 6CH, Coccus cacti 3CH, Antimonium tartaricum 6CH, Sticta pulmonaria 3CH, Spongia tosta 3CH, Ipecacuanha 3CH, Bryonia 3CH, Anemone pulsatilla 6CH

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Homeotuss powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecana dawka produktu Homeotuss do zażycia to jedna łyżeczka syropu, trzy do pięciu razy dziennie. Preparat od szóstego roku życia.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Homeotuss.

Homeotuss należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temp. pokojowej. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marzanna 2018-07-12 20:56

W okresie przeziębienia często męczą mnie też napady kaszlu. Próbowałam już chyba wszystkiego żeby się go pozbyć. Od koleżanki dowiedziałam się o produkcie Homeotuss . Zaraz pędziłam do apteki, by kupić. Oby zadziałał :)

Fortunat 2017-10-07 21:14

Bywa tak, że podczas choroby mam nieodparte wrażenie że wykaszlę płuca! Takie epizody przytrafiają się przede wszystkim w nocy. Zdecydowanie nie da rady by przetrwać bez sprawdzonego specyfiku ... Homeotuss oceniam na mocną piątkę:)

Sylwek 2017-05-08 11:04

I po raz kolejny mówie NIE homeopatii!!!

Ewelina 2017-04-25 13:37

Zgadzam się z poniższym komentarzem! Również jestem w lekkim szoku, nawet miałam sprzeczkę z lekarzem, że nie chcę tego brać. kazał mi spróbować, a później siać panikę. No i miał rację...

Henryka 2017-01-22 12:34

Byłam przekonana , że Homeotuss ukoi uporczywy, churchlający kaszel . Nie do końca wyszło, niestety się myliłam... Wylądowałam u mojej rodzinnej i wyszło jak zwykle - antybiotyk:/

Danuta 2016-10-21 14:22

Już spory czas męczył mnie uporczywy kaszel... Udałam się do apteki i nabyłam Homeotuss . Ten produkt zwyciężył z kaszlem. Myślę, że jest najlepszy.

Opinia użytkownika 2015-01-11 13:48

Nie wiedziałam, ze leki homeopatyczne są tak skuteczne jak Homeotuss. Wystarczy jeden dzień stosowania i kaszel praktycznie zniknął. Chyba przeproszę się z homeopatią., bo nie jest to aż taka ściema jak ją opisują. Możliwe nawet, że przez to jak homeopatia jest skuteczna jest tak mocno krytykowana.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.