Kategorie produktów

Inofolic

Inofolic

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Inofolic

Inofolic to suplement diety w postaci proszku, który zawiera kwas foliowy i myo-inozytol.

Kwas foliowy zawarty w suplemencie Inofolic jest składnikiem odżywczym, którego uzupełnienie jest szczególnie ważne dla kobiet, gdyż przyczynia się do zmniejszenia odczuwanego znużenia oraz zmęczenia. 

W czasie ciąży kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych oraz pomaga zapobiec wystąpieniu wad rozwojowych u dziecka. Suplement polecany jest do stosowania na etapie planowania ciąży.

Skład

Składniki suplementu diety Inofolic są następujące: 

składnik %RWS* 1 saszetka
Myo-inozytol ** 2000 mg
Kwas foliowy 100 % 200 mcg

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
** brak ustalonej referencyjnej wartości spożycia

 

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Inofolic to 1 saszetka dziennie.

Zawartość saszetki należy rozpuścić w około 250 ml letniej wody.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Inofolic jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt może być stosowany podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Inofolic przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-21 15:52

Duże uczucie zmęczenia nie jest dolegliwością która da się wyleczyć tylko lekami - nawet trafnie dobranymi. Ważny jest również odpoczynek i brak kłopotów.

Stefania 2018-07-17 00:10

Ciąża to piękny stan ciała i ducha. Spora część kobiet chciałaby być kiedyś mamą a urodzenie dziecka jest największym wyzwaniem. Okres ciąży to czas kiedy ważne jest dbanie o siebie i swój organizm. Warto dbać o zdrową suplementację. Już z tego powodu wybieram Inofolic . Składniki preparatu pozwalają utrzymać prawidłowy stan zdrowia przyszłych mam.

Gabriela 2018-04-14 11:39

W końcu! <3<3:)!!!!! Nadeszła upragniona chwila! Wynik badań potwierdził moje podejrzenia! Dzidzia już jest we mnie! Jestem w skowronkach, bo nie było to proste! Ale dobrze, że są takie proeparaty jak Inofolic ! To dzięki taki produktom jak on mogłam zajść w ciążę! Zalecam wszytkim paniom któe chca starac sie o dzidzię!

Celina 2018-04-02 13:01

Pośród wielu leków i suplementów z folacyną trudno zdecydować się coś dla siebie. Postawiłam na rzetelną opinię farmaceuty. I tak oto nie musiałam kminić. Kupiłam :)

MG 2017-10-04 14:35

Wg mnie Infolic to dobry produkt z bogatym składem. Godny do polecenia dla ciężarnych.

Sandra 2017-10-04 13:08

Pardzo fajny suplement zawierający kwas foliowy. Myślę, że to dobra opcja dla kobiet, które planują ciążę.

Larysa 2015-05-04 15:42

Planowanie ciąży jest naprawdę sporym wyzwaniem i trzeba się do tego dobrze przygotować. Warto dołożyć suplementację do codziennej diety bo niektóre składniki mogą się nie przyswoić do organizmu. Inofolic to specyfik przeznaczony dla każdej przyszłej mamusi. Zawiera składniki, które są ważne dla funkcjonowania organizmu.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.