Kategorie produktów

Jay Cutler Dry

Jay Cutler Dry

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Jay Cutler Dry

Jay Cutler Dry – to produkt dla zawodowców, którzy cenią sobie wysoką skuteczność i chcą podnieść poziom testosteronu do maksymalnego poziomu w sposób całkowicie legalny i bezpieczny dla zdrowia. Jest to niezwykle anaboliczny hormon, którego wysokie stężenie wpływa wprost na uzyskiwane przyrosty masy mięśniowej oraz ułatwia docięcie sylwetki. Dzięki swojemu unikalnemu składowi produkt ten jest t-boosterem i reduktorem estrogenu w jednym! Podniesiony poziom testosteronu wpływa na zwiększenie beztłuszczowych przyrostów masy mięśniowej, podniesienie metabolizmu (co ułatwi odchudzanie) oraz poprawę libido! DRY działa silnie anabolicznie,  ale nie jest środkiem dopingującym!

Skład

Porcja: 1 kap.  Opakowanie: 28 kap. wW1 kap. Dry™ Hormone Modulating Matrix (Proprietary Blend):Corydalis yanhusuo (tuber) [alkaloids], Isodon excisus (whole), Citrus reticulata (seeds and fruit) [limonoids], Lontarus domestica (stem)

Dawkowanie:

Jedną porcję, jedną kapsułkę popić wodą. Sposób dawkowania: Dni treningowe: 1 porcja rano po śniadaniu. Dni nietreningowe: 1 porcja rano po śniadaniu. 

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt nie powienien być spożywany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Najlepiej spożyć przed końcem: data na  opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dzieci. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej poniżej 25°C.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Domicjan 2018-12-25 13:04

ZMA to typ suplementu, wykorzystywanego w sporcie. W jego składzie można znaleźć cynk, magnez i witaminę B6. Jest to podstawa, jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie. Jay Cutler Dry to produkt, który stosuję już od ładnych kilku miesięcy. W czym mi pomógł? Głównie poprzez wsparcie funkcji organizmu i dodanie mu energii. Zwróciłem też uwagę, że wspiera utrzymanie równowagi psychofizycznej.

Aneta 2016-11-21 15:38

Dobry booster testosteronu

Heliodor 2016-02-03 10:40

ZMA to tak naprawdę wszystko co najlepsze w jednym miejscu! To najlepsze co może być dla sportowca: magnez, cynk i witamina B6! Preparat przyczynia się do rozrostu masy mięśniowej i zwiększa siłę podczas treningu! Według mnie Jay Cutler Dry to must have każdego kulturysty!

Opinia użytkownika 2015-07-18 20:09

Nie wiem czy wiecie, że Tribulus to roślina? Rośnie m.in w USA i Meksyku. Kiedyś była bardzo znana. Dlaczego jest ceniona przez kulturystów? Pozytywnie wpływa na szybki przyrost masy mięśniowej! Ja stosuję Jay Cutler Dry i radzi sobie świetnie!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.