Kategorie produktów

Maximaroll (Syliverin)

Maximaroll (Syliverin)

3.92 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Maximaroll (Syliverin)

Maximaroll (Syliverin) to produkt leczniczy stosowany przy zaburzeniach czynności wątroby zwłaszcza, jeśli są one skutkiem niekorzystnych działań ze strony czynników zewnętrznych, w tym zwłaszcza leków, alkoholu oraz diety nieprawidłowej lub ciężkostrawnej.

Niniejszy lek może być także przyjmowany wspomagająco w dolegliwościach, które pojawiają się po chorobach wątroby (zarówno ostrych, jak i przewlekłych). Stosowanie leku niweluje nieprzyjemne wzdęcia oraz odbijanie.

Maximaroll (Syliverin) wspiera pracę wątroby, działa ochronnie na hepatocyty (komórki wątroby) oraz usprawnia przebieg procesów trawiennych.

Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Skład

W składzie tabletek Maximaroll (Syliverin) znajdują się następujące substancje:

- czynne: ​1 tabletka zawiera 70 mg sylimaryny z wyciągu suchego z owocu ostropestu plamistego (Silybi mariani extractum siccum raffinatum et normatum), (24-27:1), o zawartości 58 % ± 10 % sylimaryny w przeliczeniu na sylibininę, ekstrahent - aceton 95 %,

- pomocnicze, w tym sorbitol.

Dawkowanie:

Tabletki Maximaroll (Syliverin) należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: preparat powinien być przyjmowany przez osoby dorosłe doustnie. 

Zalecane dawkowanie leku: 3x dziennie po 1 tabletce. Dobrze jest przy tym pamiętać o konieczności popijania ich wodą. Najlepiej stosować produkt po posiłku.

W cięższych przypadkach możliwe jest podwojenie dawki (3x 2 tabletki). Po ustąpieniu dolegliwości schemat dawkowania to 3x dziennie po 1 tabletce.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Informacja dla diabetyków: w składzie Maximaroll (Syliverin) nie ma cukru.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Niniejszego leku nie należy stosować w przypadku ostrych stanów zapalnych wątroby i dróg żółciowych, a także w niewydolności nerek.

Stosowanie preparatu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia piersią, u dzieci w wieku do 12 roku życia.

Maximaroll (Syliverin) należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze do 25˚C. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Erwina 2020-02-14 20:35

Wątroba jest narządem często wymagającym zwolnienia tempa. Środki apteczne swoją drogą ale trzeba pamiętać też o racjonalnym planie żywieniowym...

Mariola 2017-12-05 12:38

Popieram i przyłączam się do komentarza poprzedniczki - opinia trafiona w sedno.

Faustyna 2015-04-15 14:46

Przez ostatnie 3 miesiące w mojej rodzinie było sporo wydarzeń! A to chrzciny , a to oblewanie zdanego egzaminu... Wiadomo co z tym się wiąże... Moja wątroba już ledwo dawała radę! Kupiłam Maximaroll (Syliverin) ... Wyrób sprawdził się świetnie!

Bogna 2015-03-30 14:35

Fajny zamiennik, jest troszkę tańszy od tych wiodących a składem czy działaniem wcale im nie ustępuje.

K 2015-03-27 19:32

Ja tam wolę inne leki, tutaj jednak ma tylko jakieś składniki wspamagające pracę naszego organizmu - a nie takie które rzeczywiście mogą pomóc w problemach z wątrobą.

Marcin 2015-03-18 19:35

Ja brałem tylko profilaktycznie i chyba mi pomogło, a przynajmniej nie widzę aby stan mojej wątroby i trawienia się pogarszał - z tego też powodu jak najbardziej polecam każdemu!!

Dekon 2015-03-12 16:11

Na trawienie najlepszy jest Maximaroll. Nie widziałem jeszcze leku, który może działać tak sprawnie na moje ciało. Gratuluje twórcom :)

Mikołaj Tyka 2015-02-14 12:25

Na mnie działa to średnio, czuć róznicę już po kilku dniach, że trawienie jest inne jednak tak na prawdę to mi nic nie daje i czuje, że tylko kase na darmo wydaje ...

Mark 2015-02-14 12:24

Niestety na mnie ten lek nie działa i nie mogę się zgodzić z komentarzami, że działa to szybko i skutecznie, bo to nie jest prawda ..

Witek 2015-02-14 12:23

Działa szybko i skutecznie. Możesz śmiało teraz szybko oddziaływać na swoje życie. Mój brzuszek już troszkę się spłaszczył, a dodatkowo wątroba ma lepsze wyniki. Polecam!

Konarek 2015-02-14 12:23

Jeden z profesjonalnych środków, które działają tak jak mają działać. Nie ma tutaj co się wgłębiać w szczegóły lek działa i dodatkowo pozytywnie wpływa na prace wątroby polecam!

Tomix 2015-02-14 12:20

Jeden z lepszych środków na poprawienie ogólnie trawienia. Wydaje mi się,że teraz można zrobić to porządnie i już cieszyc się, że nie ma się uczucia pełności.

Marzena 2015-02-13 11:34

Czy samo trawienie można jakoś wspomagać? Statarałam się znaleźć na to sposób i znalazłam Maximaroll (Syliverin) . Wspomaganie procesów trawienia pozwala ustrzec się przed problemami trawiennymi. Ja stosuję ten produkt już długi czas i nigdy mnie nie rozczarował.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.