Kategorie produktów

Mosquiterum

Mosquiterum

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mosquiterum

Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Produkt jest wskazany do stosowania w szczególności w okresie letnim w celu ochrony przed owadami i insektami. 

W składzie produktu znajduje się szereg substancji, które mają działanie odstraszające na owady. Dużą rolę odgrywa także cytrynowy zapach, którego nie tolerują insekty, w związku z czym nie pojawiają się one w pobliżu.

Mosquiterum zawiera także naturalne składniki, które mają właściwości ochronne na skórę, m.in. koją podrażnienia. 

Skład

W składzie spray'u Mosquiterum znajdują się następujące substancje wg INCI: Butane, Propane, Isobutane, Cydopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Parfum, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Cymbopogon Gtratus Leaf Oil, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Nepeta Cataria Oil, Farnesol.

Dawkowanie:

Preparat Mosquiterum przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat należy rozpylić na powierzchnię skóry. Stosować co 2-3 godziny w razie potrzeby.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Mosquiterum. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat nie jest przeznaczony do aplikacji na uszkodzoną skórę, twarz oraz dłonie dzieci. Produkt przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia. Unikać kontaktu z oczami. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-04-18 12:23

Każdy wyjazd pod namiot ze znajomymi był dla mnie porażką. Powodem są tutaj wszechobecne owady. Bardzo nie lubię tych małych stworków. Bardzo chciałam, by kolejny wypad pod namiot był inny. Widziałam jakiś czas temu w witrynie sklepowej Inne . Dowiedziałam się, że ten preparat to bardzo dobry odstraszacz owadów. Kupiłam bez cienia wątpliwości.

Szczepan 2018-04-15 10:47

W każde wakacje wyjeżdżam z rodzinką pod namioty. Ciepłe wieczory to raj dla owadów. Nie znoszę tego cholerstwa. Na wyjazdy zabieram więc Mosquiterum . Ten produkt efektownie pozbywa się owadów. I za to go lubię.

Izabela 2018-04-01 00:08

Kiedyś nie lubiłam jeździć pod namiot, bo wiązało się to z komarami, a nie znoszę tych insektów. Teraz, od kiedy mam Mosquiterum te wypady są lepsze. Lubię spędzać czas z rodzinką :)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.