Kategorie produktów

Musclemeds Hexaghen

Musclemeds Hexaghen

3.0 Średni

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Musclemeds Hexaghen

HexaGHen to suplement przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia wspomagający zwiększenie poziomu IGF-1 oraz wspomagania budowania suchej masy mięśniowej. Stosowany z prawidłowym programem treningowym oraz planem żywieniowym daje niewiarygodne przyrosty masy mięśniowej. Badania naukowe potwierdzają 12-krotne zwiększenie poziomu IGF-1 po zastosowaniu HexaGHen. Zbuduj 10 kilogramów masy mięśniowej w zaledwie 3 miesiące!

Skład

Porcja: 2tab. Porcji w opakowaniu: 28. Opakowanie: 56tab. Wartość odżywcza w 1 porcji: HeksaGHen 12,6 mg, Mieszanka IGF-1: Izomery ketonów (cis i trans-4, 17(20) pregnadienie-3, 16-dione), GHRP2 acetal heksapeptydu.

Dawkowanie:

Rozpuścić tabletki pod językiem, następnie połknąć. Stosować 30 minut przed snem.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być stosowany przez matki karmiące oraz kobiety w ciąży. Najlepiej spożyć przed końcem: data na  opakowaniu.  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, poniżej  25°C. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-17 13:56

Za wysoka cena dla mnie

Arkadiusz 2016-02-03 13:48

Nie wiem czy wiecie, że Tribulus to tak zwany buzdyganek naziemny, który jest rośliną? Rośnie głównie w Stanach Zjednoczonych i wschodniej Europie. Jest ona bardzo ceniona i używana do zwiększenia libido. Dlaczego sportowcy ją tak bardzo cenią? Pozytywnie wpływa na szybki przyrost masy mięśniowej! Ja od dawna stosuję Musclemeds Hexaghen i naprawdę działa!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.