Kategorie produktów

Mastodynon

Mastodynon

3.71 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Mastodynon

Lek Mastodynon jest homeopatycznym produktem leczniczym stosowanym wspomagająco w zespole napięcia przedmiesiączkowego z takimi objawami jak: mastodynia (bolesność piersi), zaburzenia równowagi emocjonalnej, po wykluczeniu przez lekarza poważnych przyczyn dolegliwości. Lek wskazany do stosowania u dorosłych kobiet, powyżej 18 roku życia. Mastodynon wykazuje dużą skuteczność w łagodzeniu bolesności piersi, jednego z najczęstszych objawów pojawiających się kilka dni przed miesiączką, który znacznie pogarsza komfort życia olbrzymiej grupy kobiet.

Skład

Substancją aktywną leku Mastodynon są: Vitex agnus- castus TM 162,0 mg, Caulophyllum thalictroides D4 81,0 mg, Cyclamen purpurascens D4 81,0 mg, Strychnos ignatii D6 81,0 mg, Iris versicolor D2 162,0 mg, Lilium lancifolium D3.
Pozostałe składniki tego produktu to: laktoza jednowodna, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Mastodynon powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka leku Mastodynon do spożycia to: 1 tabletka 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Mastodynon. Preparatu nie należy stosować u dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat.

Lek Mastodynon należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwia 2019-12-27 12:17

Niestety po tygodniu wystąpiła wysypka bardzo swędząca i musiałam przestać brać. Teraz szukam czegoś zastępczego bo strasznie cierpię z powodu PMS i bólu piersi

Kwiryna 2018-04-26 19:42

Piękne kobitki.. jak posiadacie problem z pms to rekomenduję Mastodynon ! :))) To bez ściemy przynoszący ulgę wyrób!

Wiola 2017-08-25 23:46

Cierpię podczas okresu od zawsze. Próbowałam już chyba wszystko na co nie potrzeba recepty i tylko Mastodynon pomógł mi jakoś przetrwać TE DNI. Może nie zalicza się do najtańszych, ale przynajmniej nie mdleję już z bólu. Jak dla mnie niczego lepszego nie znajdziecie. Serio warto spróbować.

Izabella 2017-04-05 22:16

Na bóle menstruayjne to może nie, ale na sam PMS to już raczej tak!

Ola 2017-04-03 17:58

To w ogóle nie działa! Homeopatia na bóle menstruacyjne, dobre sobie!

Cezaryna 2017-01-14 13:40

Mastodynon jest najlepszy! Na dolegliwości kobiece! Polecam, ten produkt bo zawsze daje radę!

Karina 2015-12-24 14:06

Ja stosuję Mastodynon cyklicznie już od prawie 30 lat. Znacznie zmniejsza objawy napięcia przedmiesiączkowego. Polecam. Jeśli ktoś oczekuje, że zadziała on po pierwszej tabletce to się myli. Trzeba go brać dłuższy czas by zaobserwować działanie. Choć ulotka mówi, że efekty widać po ok 6 tygodniach ja poprawę widzę średnio już po miesiącu. Polecam

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.