Kategorie produktów

Nagietek Fix

Nagietek Fix

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nagietek Fix

Nagietek Fix to tradycyjny, roślinny produkt leczniczy w saszetkach do przygotowania naparu, wskazany do stosowania w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła, a także leczenia stanów zapalnych skóry.

Niniejszy lek przyspiesza regenerację zarówno uszkodzonej skóry, jak i błon śluzowych wyściełających gardło i jamę ustną. Kwiat nagietka działa przeciwzapalnie, łagodząc podrażnienia oraz stymulując proces gojenia się uszkodzonej skóry (np. drobne rany, oparzenia słoneczne).

Napar stosowany doustnie działa dodatkowo żółciopędnie i rozkurczowo, usprawniając procesy trawienne.

Skład

Składniki produktu leczniczego Nagietek Fix to 100% kwiat nagietka lekarskiego (Calendula officinalis L., flos). 1 saszetka zawiera 1 g kwiatu nagietka lekarskiego.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Nagietek Fix należy stosować dokładnie tak, jak opisano na opakowaniu, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: Nagietek Fix należy przyjmować doustnie, w postaci uprzednio przygotowanego naparu lub miejscowo na skórę, w postaci okładu z opatrunkiem.

- sporządzenie naparu: 1-2 saszetki produktu należy zalać 150 ml wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem przez okres około 5 minut, a po upływie tego czasu ostudzić i przecedzić napar. Napar z kwiatu naietka może być przyjmowany przez osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Dawkowanie: 2-4 x dziennie płukać gardło bądź jamę ustną ciepłym, świeżo przygotowanym naparem. 

- sporządzenie okładu: nasączyć naparem opatrunek i trzymać na skórze 0,5-1 h, po czym usunąć. Opatrunek z naparem z kwiatu nagietka może byż zastosowany przez osoby dorosłe i dzieci w wieku powyżej 6. roku życia.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Nagietek Fix.

Nie stosować produktu w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Chronić od wilgoci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Boguwola 2018-08-26 19:14

Jeśli mówimy o bólach o różnym podłożu nie powinno się zwlekać... Pewnie, że ból minie po jakimś czasie sam, ale po co czekać? Ja od dawna używam tylko Nagietek Fix . Jestem w pełni przekonana, że to skuteczne rozwiązanie na ból. Polecam ten produkt.

Wioletta 2018-05-01 13:14

Czy proces trawienia można wspomagać? Próbowałam znaleźć na to sposób i odkryłam Nagietek Fix . Wspomaganie procesów trawienia pozwala ustrzec się przed problemami trawiennymi. Ja stosuję ten preparat w różnych sytuacjach i zawsze daje radę.

Ida 2017-12-21 18:24

Zdecydowanie nie byłam w stanie funkcjonować w czasie miesiączkowania bez dobrego leku rozkurczowego. Całe szczęście, że mam na to Nagietek Fix ! Zawsze mi się sprawdza - czuć dużą ulgę.

Tosia 2017-10-12 13:33

Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, jak Babcia robiła mi okłady z nagietka na poparzoną słońcem skórę...Ahh wróciły wspomnienia :)

Hermenegilda 2017-08-20 14:35

Uwielbiam ten napar! Mogę go pić non stop!:) Nagietek Zioła Fix - polecam!

Zefiryna 2017-04-13 13:28

Kilka dni temu niefortunnie wylałam na siebie wrzątek. Chłodna woda ukoiła oparzenie tylko na krótką chwilę. Pobiegłam do apteki i kupiłam Nagietek Fix . Ten wyrób polecił mi kolega. Aktualnie za mną pierwszy dzień. Przekonamy się , czy faktycznie jest skuteczny. Czekam na poprawę.

Opinia użytkownika 2016-10-22 23:21

Przy oparzeniach trzeba sobie radzić od momentu oparzenia żeby powikłania były mniejsze. Nagietek Fix to środek który pozwala złagodzić te dolegliwości. Chodzi o to, by naskórek się jak najszybciej zregenerował i aby blizna nie była aż taka duża.

Justyna 2016-04-19 10:27

Niezła jakość, przyzwoita cena. Polecam..

Kwiryna 2015-01-04 21:23

Nagietek Fix - tylko on jest moim ratunkiem na oparzenia. Środek wart oceny na 5!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.