Kategorie produktów

Lamisilatt

Lamisilatt

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Lamisilatt

Lamisilatt to lek, który dostępny jest w formie kremu. Lek Lamisilat ma właściwości przeciwgrzybicze, działa na różnorodne gatunki grzybów wywołujących choroby skóry.

Terbinafina zawarta w leku Lamisilatt krem działa grzybobójczo (powoduje śmierć komórek grzybów) na dermatofity i pleśnie. Na drożdżaki w zależności od gatunku działa grzybobójczo lub grzybostatycznie (hamuje wzrost grzybów).

Skład

Substancją czynną leku Lamisilatt jest terbinafiny chlorowodorek. 

Pozostałe składniki to: sodu wodorotlenek, alkohol benzylowy, sorbitanu monostearynian, cetylu palmitynian, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, polisorbat 60, izopropylu myrystynian, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Lek Lamisilatt należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Sposób i droga podania: Lamisilatt krem zwykle stosuje się na zmienione chorobowo miejsca na skórze:

- raz na dobę przez tydzień grzybicy stop oraz w grzybicy skóry gładkiej i fałdów skórnych,

- raz na dobę przez dwa tygodnie w łupieżu pstrym,

- dwa razy na dobę przez dwa tygodnie w grzybicy podeszwowej stóp.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Lamisilatt.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia. Preparat Lamisilatt należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jadźka 2017-05-24 13:46

Na grzybicę sóp preparat pomogl bb dobrze

Miromir 2017-03-30 17:29

naprawę trzeba powiedzieć , że sprawdza się dobrze!

Opinia użytkownika 2017-01-16 11:42

Kilka dni w tygodniu jestem na basenie, pływam i dorabiam dorywczo jako ratownik. Niestety ostatnio przyniosłem jakąś grzybicę co mnie w sumie wcale nie dziwi. Lek ma działanie przeciwgrzybicze, liczę, że da radę. Na razie z dala od basenów.

Żelisław 2016-05-15 23:41

Jasny gwint! Nawróciła mi grzybica. Mam serdecznie dość zwłaszcza, że jestem czyściochem. Ludzie dookoła myślą, że jestem brudasem. Ech, trudno... Znów będę używał Lamisilatt . W przyszłości pójdę z tym problemem do lekarza specjalisty. To jest nie na łeb...

Julia 2016-05-09 15:04

wspiera higienę i chroni przed grzybami.

Diomeda 2016-03-23 20:22

Mogę go polecić wszystkim, którzy mają problem z grzybicą.

Romana 2015-12-19 21:08

Problemy z grzybicą to bardzo przeszkadzająca przypadłość. Obojętnie dlaczego ją mamy czy to przez złą higienę czy z niewiedzy, czy z zupełnie innego powodu... Lamisilatt przyniesie ulgę!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.