Kategorie produktów

Naturalny Młody Jęczmień

4.38 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Naturalny Młody Jęczmień

Naturalny Młody Jęczmień to suplement diety w postaci kapsułek. Produkt wspomaga pracę jelit oraz  procesy trawienne. Redukuje apetyt i przyczynia się do ograniczenia masy ciała. Naturalny Młody Jęczmień wpływa korzystnie na stan włosów, skóry i paznokci. Dostarcza organizmowi wielu składników odżywczych.

Skład

1 tabletka Naturalny Młody Jęczmień zawiera: naturalny ekstrakt z soku młodych pędów jęczmienia (Hordeum Vulgare L) – 450 mg, dwutlenek krzemu (substancja wiążąca)

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Naturalny Młody Jęczmień powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Naturalny Młody Jęczmień.

Zalecana porcja suplementu do spożycia w ciągu dnia to: 1-4 tabletki podczas jedzenia albo po jego spożyciu. Popijać wodą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Naturalny Młody Jęczmień.

Suplement Naturalny Młody Jęczmień należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Nikola 2018-10-04 13:39

wszyscy doskonale wiemy, że młody jęczmień nie działa

Ania 2018-10-04 11:00

100% natury, super!

Miriam 2018-04-04 13:51

Odnoszę wrażenie, że mój mały żołądek rozszerzył się. Mam trudność z hamowaniem się... Chciałabym pozbyć się nadmiernych kg... Znacie coś? Ja słyszałam o środku Naturalny Młody Jęczmień . Postanowiłam kupić.

Opinia użytkownika 2017-09-21 12:43

Całe życie się odchudzam :D Naturalny Młody Jęczmień biorę, bo pomaga,.

Zdobysław 2017-07-30 13:00

Nie tylko płeć piękna chce utrzymać kształtną sylwetkę. Jestem facetem i od zawsze byłem chodzącą kulką. Próbowałem zmienić dietę chudłem i tyłem na zmianę. Zacząłem stosować Naturalny Młody Jęczmień . Ten produkt prawdopodobnie ma na celu hamować apetyt. Jestem ciekaw, czy poradzi sobie u mnie.

Opinia użytkownika 2017-06-28 22:04

Rozmawiałam z dietetykiem, rozważyłam Naturalny Młody Jęczmień jako najlepszy zakup .

MIlena 2017-04-24 12:47

Młody Jęczmień to prawdziwa bomba witaminowa i detoksykacyjna!

Kamila 2017-04-20 08:26

Fajny produkt, działa dobrze na ogólną kondycję.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.