Kategorie produktów

Mleko Nan Pro 1

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mleko Nan Pro 1

Mleko Nan Pro 1 to Środek spoż. specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci modyfikowanego mleka początkowego w proszku, dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które nie są karmione piersią. 

Skład

Składniki Mleka Nan pro 1 to:

serwatka (z mleka), mleko odtłuszczone, oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy olej rzepakowy, olej kokosowy, olej słonecznikowy), serwatka słodka (z mleka), laktoza (z mleka), maltodekstryna, cytrynian wapnia, olej rybi, wodorotlenek potasu, cytrynian potasu, chlorek magnezu, emulgator (lecytyna sojowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), olej z Mortierella alpina, chlorek potasu, chlorek sodu, L-fenyloalanina, fosforan sodu, witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, A, B1, B6, D3, K1, B2, kwas foliowy, B12, biotyna), wodorotlenek wapnia, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, tauryna, siarczan żelazawy, L-histydyna, inozytol, siarczan cynku, nukleotydy, L-karnityna, siarczan miedzi, węglan wapnia, selenian sodu, jodek potasu, siarczan manganu, koncentrat białka serwatkowego (z mleka)

Dawkowanie:

Dawkowanie Mleka Nan Pro 1 powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana porcja preparatu do spożycia to:

- Wiek niemowlęcia 1. i 2. tydzień: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 6 (Przegotowana woda w ml* 90, Płaskie miarki** 3)
- Wiek niemowlęcia 3. i 4. tydzień: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 120, Płaskie miarki** 4)
- Wiek niemowlęcia 2. miesiąc: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 150, Płaskie miarki** 5)
- Wiek niemowlęcia 3. i 4. miesiąc: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 180, Płaskie miarki** 6)
- Wiek niemowlęcia 5. i 6. miesiąc: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 210, Płaskie miarki** 7)

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Mleka Nan Pro 1.

Preparat Mleko Nan Pro 1 należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Celina 2017-04-06 12:18

Po miesiącu córeczce wyszły brzydkie, liszajowate plamy na buzi i brzuszku.....przeszliśmy na Bebilon Pepti i wtedy zmiany ustąpiły.

Sandra 2017-04-06 08:31

Nawet się nie orientuję czy istnieje jakieś inne mleko początkowe w Polsce. Nan jest zdecydowanie najlepsze.

Sewera 2016-12-03 09:07

Nie u wszystkich dzieci mleko matki jest wskazane a organizm u niemowląt jest nad wyraz wrażliwy. Dla takich dzieci rekomendowane jest Mleko Nan Pro 1 . Chociaż wiele matek zapomina, że mimo że nie mają problemów z karmieniem to i tak wybierają te produkty. A w takich sytuacjach nie ma to po prostu logicznego uzasadnienia. Ja używałam tego produktu u mojego dziecka.

Gilda 2015-06-17 19:52

Niedawno urodziłam pierwsze dziecko. Bardzo się zamartwiałam... Dziecko kilka dni po porodzie było pod baczną obserwacją lekarzy. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie. Na co dzień ratuje mnie Mleko Nan Pro 1 . Mocno polecam. Szczególnie w nietolerancji pokarmowej...

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.