Kategorie produktów

Nopal

Nopal

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nopal

A-Z Nopal to suplement diety w postaci kapsułek, którego spożywanie pozytywnie wpływa na kontrolę masy ciała. Może być stosowany wspomagająco podczas diety redukcyjnej.

Nopal to nazwa głównego składnika produktu, nazywanego częściej opuncją.

Skład

Składnikiem jakościowym suplementu diety Nopal jest sproszkowany liść opuncji (Opuntia ficus-indica).

Składniki otoczki kapsułki to: żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie produktu Nopal to 6 kapsułek przyjmowanych jako porcje 1-2 kapsułek 3 razy dziennie do posiłku. Kapsułki należy popić płynem.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu Nopal jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kasia 2017-08-31 13:24

średnio, ale jeszcze dają tydzień szansy temu suplementowi...

Dibi 2017-08-30 14:22

MI NOPAL SŁUŻY a jak jest u Was? pomaga w utracie wagi czy nie?

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.