Kategorie produktów

Propolki bez cukru

Propolki bez cukru

4.45 Bardzo dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Propolki bez cukru

Propolki bez cukru to suplement diety w postaci pastylek do ssania wspierający naturalną odporność organizmu. Preparat działa osłaniająco na błony śluzowe w obrębie jamy ustnej. Zaleca sie stosowanie Propolków bez cukru jako środka o działaniu przeciwzapalnym, w przypadkach zapalenia błony śluzowej jamu ustnej i gardła. 

Skład

Składniki suplementu Propolki bez cukru to: izolmat (substancja słodząca), ekstrakt propolisu, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), witamina C (kwas L-askorbinowy), olejek cytrynowy, acesulfam K (substancja słodząca), aspartam (substancja słodząca).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Propolki bez cukru powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Propolki bez cukru.

Zalecana porcja produktu do zażycia w ciągu dnia to: 1 do 5 pastylek.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Propolki bez cukru.


Produkt Propolki bez cukru należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.
Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

aga 2020-11-30 20:49

To cukierki. Z lekiem nie maja nic wspolnego.

Opinia użytkownika 2020-04-09 10:35

Biorę ten lek na szczypiące gardło. szybka ulga jest nie do opisania.

Julianna 2018-05-27 16:30

Znajomi nieustannie mówią na temat propolisu. Poczytałam, co to i znalazłam info, że to złoty antybiotyk. Podobno pomaga przy podrażnieniach gardła. Stwierdziłam, że w razie ,,w'' wezmę więc mam Propolki bez cukru . Może kiedyś się przyda.

Konstancja 2018-03-11 17:31

W biurze klimatyzacja chodzi non stop!... To idealna sytuacja, żeby złapać jakąś chorobę! Mnie dopadł ból gardła... Bardzo boli i mam powiększone migdałki! Od wczoraj używam Propolki bez cukru . Myślę, że wyrób zaczyna działać...

Marta 2017-01-30 12:33

Propolki bez cukru to mój preparat pierwszego wyboru jeśli chodzi o remedium na ból gardła. Bezpieczny dla laktacji :)

Opinia użytkownika 2016-07-29 17:05

Jestem profesorem i sprawne gardło to podstawa, bo muszę dużo mówić na zajęciach. Mam zawsze pod ręką Propolki bez cukru . Bezsprzecznie najbardziej pomocny specyfik:)

robert 2016-03-31 13:49

polecam jesli nie mozna stosowac zwyklych z cukrem, takze dla pacjentow onkologicznych

Gracjana 2015-09-09 23:56

Z podrażnionym gardłem nie mogę prowadzić wykładów. Wielokrotnie tracę możliwość mówienia... Mam zawsze przy sobie Propolki bez cukru . W takich wypadkach ten specyfik daje radę.

Amalia 2015-07-12 10:30

Propolis to rodzaj antybiotyku. Bliżej jest znany jako mleczko pszczele. Propolis wykazuje właściwości przeciwbakteryjne. Propolki bez cukru to jeden z tych specyfików, który można bezpiecznie stosować przy różnych dolegliwościach.

Marta 2015-05-06 22:54

Co sądzicie o Propolki bez cukru

Eunika 2015-03-22 11:43

Zaczął się nowy rok szkolny! Tak się skłąda, że pracuję jako nauczycielka. Początek roku to katastrofa jesli chodzi o moje struny głosowe. Propolki bez cukru są moim wybawcą! Głos niemal natyczmiast wraca do siebie!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.