Kategorie produktów

Spox

Spox

4.33 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Spox

Spox to suplement diety dostępny w formie kapsułek. Spox przeznaczony jest dla osób narażonych na stres, wrażliwych na zmianę pogody oraz nadużywających kawy, tytoniu i alkoholu. Wskazany w stanach napięcia nerwowego

Skład

Składniki środka Spox to: ekstrakt z liści melisy, ekstrakt z szyszek chmielu, aminokwasowy chelat magnezu, ekstrakt z pędów owsa, witamina B6 (pirydoksyna).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Spox powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Spox.

Zalecana porcja preparatu do przyjęcia to:

- dorośli i młodzież 1 - 3 kapsułki,

- dzieci od 7 roku życia 1 kapsułka. 

Suplement diety Spox przyjmuje się doustnie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Spox.

Suplement Spox należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-04-16 11:45

Od zeszłego miesiąca mam gwałtowny przestrach i lęk! Lękam się , że niedługo mogę umrzeć ja lub moi najbliżsi! Nie mam zielonego pojęcia dlaczego mam takie myśli... Przyjaciółka zarekomendowała wypróbowanie Spox . Mam nadzieję, że ten produkt pomoże!

Renia 2017-11-03 21:03

bardzo dobry preparat ,polecam gorąco,pozwala funkcjonować normalnie w stresujących sytuacjach , nie powodował u mnie senności i znużenia jak inne preparaty - ubolewam bo ciężko go dostać - aptekarze twierdza ,że leku nie ma w hurtowniach

Feliks 2017-04-05 21:26

Daję maksymalną ocenę już za samą nazwę! :D

Igor 2016-06-05 17:25

Do Spox podchodziłem bardzo sceptycznie, nie wiedząc czego mogę się spodziewać. Jednak lekarz powiedział, że to dobry suplement na moje ciągłe rozdrażnienie wywołane nadużywaniem kofeiny. Spróbowałem i nie żałuję. Myślę też, że to właśnie dzięki Spox rzuciłem kawę!

Opinia użytkownika 2016-05-21 00:41

Czasami bywa tak, że mam lęki a ja nie potrafię ich okiełznać i osłabiają mnie. Słyszałam, że to wszystko zaczyna się w głowie... Nie chcę, by ktokolwiek o tym wiedział. Od dawna stosuję Spox , dlatego że składniki środka wpływają na moje stany i koją dolegliwości. Zauważyłam też, że mój sen jest lepszy i głębszy.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.