Kategorie produktów

Original​ Tymianek i Podbiał

Original​ Tymianek i Podbiał lek na ból gardła

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Original​ Tymianek i Podbiał

Original​ Tymianek i Podbiał  to tradycyjny produkt roślinny leczniczy przeznaczony do stosowania w przypadku podrażnienia gardła. Jego skuteczność wypływa z doświadczenia i długotrwałego stosowania.

Produkt Original​ Tymianek i Podbiał wskazany jest do przyjmowania w celu łagodzenia następujących objawów: kaszlu i chrypki. Lek może być także stosowany w postępowaniu pomocniczym podczas nieżytu błon śluzowych górnych dróg oddechowych.

Składniki pastylek Original​ Tymianek i Podbiał wykazują działanie powlekające - tworzą warstwę ochronną na błonie śluzowej gardła, która powstrzymuje odruchowe działania i łagodzi podrażnienia oraz kaszel.

Skład

W składzie pastylek Original​ Tymianek i Podbiał znajdują się następujące substancje:

substancje czynne gęsty wodny wyciąg z ziela tymianku (Thymi herbae extractum spissum, DER 3,5-4,5:1) 100 mg oraz gęsty wodny wyciąg z liścia podbiału (Tussilaginis farfarae folii extractum spissum, DER 4,5-6,0:1) 100 mg
pozostałe składniki sacharoza, glukoza ciekła

Dawkowanie:

Produkt Original​ Tymianek i Podbiał należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Original​ Tymianek i Podbiał należy zażywać doustnie. Pastylki ssać, nie rozgryzać, nie połykać w całości.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego:

wiek dawka początkowa odstęp czasowy maks. dawka dobowa
dorośli  1 pastylka 4-6 godzin 6 pastylek
dzieci powyżej 12. r. ż. j.w. j.w. j.w.

Nie przekraczać dobowej dawki uwzględnionej w tabeli.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Original​ Tymianek i Podbiał.

Nie podawać dzieciom poniżej 12. roku życia. Produkt leczniczy Original​ Tymianek i Podbiał należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować produktu Original​ Tymianek i Podbiał w okresie ciąży i karmienia piersią. Pastylki mogą mieć szkodliwy wpływ na zeby ze względu na zawartość sacharozy. Nie stosować u osób chorych na cukrzycę. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ulka 2018-01-04 14:42

Na gardło najlepszy. Biorę go zawsze, jak tylko czuję, że coś się zaczyna dziać i mam problem chociażby z przełykaniem śliny, które powoduje bolesność.

Lidia 2017-09-21 21:34

Tymianek i podbiał to o dziwo rzeczywiście skuteczny środek. zarówno szybko wyłącza chrrypę i dobrze smakuje. Jak dla mnie mocna piątka.

anna 2017-03-19 19:28

mnie pomaga

Mikołaj 2016-11-24 12:46

Bardzo dobry i naturalny preparata

Olaf 2015-12-31 18:01

Ten produkt to mój zdecydowany faworyt w leczeniu chorego gardła! Original​ Tymianek i Podbiał sprawdza się u mnie na pierwsze objawy choroby jak i wspomagająco, kiedy już nie działa nic prócz antybiotyku!

Marcela 2015-01-28 14:29

Rozpoczą się Kolejny- nowy rok szkolny! I akurat ja pracuję jako nauczycielka. Początek roku jest najgorszy jesli chodzi o mój głos. Original​ Tymianek i Podbiał mnie ratuje! Głos od razu wraca do siebie!

Alicja 2015-01-14 22:54

Tabletki są skuteczne nawet na największą chrypkę. Jako nauczycielka - zawsze noszę je w torebce na w razie czego.

Janrus 2015-01-06 12:48

Działa bardzo dobrze i potrafi nawilżyć gardło i nie odczuwa się takiego bólu. Działa skutecznie i szybko można odczuć efekty. Polecam serdecznie!

Yester 2015-01-03 17:31

Świetny środek. Po nim w prosty sposób potrafię się uspokoić oraz szybko zmienić podejście do życia. Działa fajnie i potrafi ukoić ból. Polecam!

Olga 2015-01-02 23:05

Te tabletki pomagają mi na chrypkę podczas wystąpień na spektaklach teatralnych. Duży plus za za szybkie działanie. Gardło jest odkażone, a dodatkowo oddech jest świeży i ziołowy

Klaudiusz 2015-01-02 23:03

Ziołowe tabletki, dobrze nawilżają śluzówkę jamy ustnej i gardła. Skuteczny produkt na stany zapalne, tabletki mają przyjemny smak.

Anula J. 2015-01-02 23:01

Tymianek i podbiał to znany wszystkim z reklamy tv specyfik na ból, podrażnienia i suchość gardła. Polecam. I humor wraca też:)

Teresa P. 2015-01-02 22:59

Jak dla mnie to trochę za słaby produkt na kaszel i ból gardła. Wolę sprawdzone leki farmakologiczne, które gwarantują skuteczność działania.

Roksana Garbar 2014-12-29 21:47

Świetny lek uspokajający. Pozwala mi w prosty sposób odnaleźć myśli i przywrócić się do normalnego funkcjonowania, gdyż nerwy czasami są silniejsze. Mam lekką depresje i nie wyobrażam sobie od tego uspokajającego leku uciec. Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.