Kategorie produktów

Prostacaps

Prostacaps

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Prostacaps

Kapsułki Prostacaps to suplement diety wspomagający zmniejszenie dolegliwości związanych z przerostem prostaty. Preparat ten stanowi uzupełnienie diety w dobroczynne składniki palmy sabalowej oraz pokrzywy, m.in. sterole, witaminy, kwasy tłuszczowe oraz organiczne. 

Prostacaps ułatwia oddawanie moczu, działa odtruwająco, wzmacnia odporność organizmu oraz wzmaga potencję. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia.

Skład

Składniki kapsułek Prostacaps to:

1 kapsułka zawiera 130 mg wyciągu z pestek dyni oraz 130 mg ziela pokrzywy.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Prostacaps przedstawia się następująco: 1 kapsułka 3x dziennie. Suplement należy stosować doustnie, popijając płynem.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Prostacaps jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sebastian 2017-08-17 14:04

Suplement dobry, ale nie zastąpi podstawowego leczenia prostaty.

Zbyszek 2017-07-18 12:13

Świetny suplement, wart bliższego poznania.

Emilian 2015-04-15 22:01

Gruczoł prostaty ma duży wpływ na kondycję układu moczowo-płciowego. Prostata odgrywa ważną rolę w procesie rozmnażania. Nie należy batagetlizować dolegliwości prostaty. Prostacaps to preparat, który może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie prostaty.

Protazy 2015-02-10 19:15

Mężczyźni nie roztkliwiają się nad swoim problemem. A kiedy dotyczy on potencji, tym bardziej zamykają się w sobie. Myślę, że temat ten nie powinien nikogo dziwić, bo jest wstydliwy. Jeszcze spory czas temu sam się z nim zmagałem. Wtedy wziąłem w aptece Prostacaps . Składniki preparatu zniwelowały problem i pomogły mi na nowo poczuć się męsko. Usatysfakcjonowana jest również moja kobieta:)

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.