Kategorie produktów

Chrom Plus

Chrom Plus

4.25 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Chrom Plus

Chrom Plus to suplement pomagający w odchudzaniu, wyszczuplaniu ciała, utrzymaniu pięknej sylwetki i kontroli prawidłowej wagi.

Chrom Plus polecany jest szczególnie osobom ze skłonnością do otyłości. Produkt zawiera połaczenie chromu, witaminy B6 i zielonej herbaty. Suplement ten dostępny jest w postaci tabletek.

Skład

W składzie suplementu diety Chrom Plus znajdują się następujące substancje: chrom, witamina B6 (pirydoksyna), wyciąg z zielonej herbaty.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Chrom Plus powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Chrom Plus.

Zalecana porcja preparatu do zażycia to 1 tabletka dziennie. Stosować doustnie. Tabletkę popić wodą.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Chrom Plus. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Preparat Chrom Plus należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-06 08:00

słyszłam że to trafiony środek na zbędne kilogramy

Teodora 2017-09-14 16:37

Staram się regularnie sprawdzać wagę bo chcę się upewnić, czy drobne odstępstwa nie szkodzą. Znacząco zmieniłam swoją dietę i zaczęłam suplementować Chrom Plus . Specyfik widziałam w reklamie internetowej i kupiłam. Ma dużo dobrych składników. Sprawdzę, czy jest warty swojej ceny i pochwały.

Mańka 2017-05-31 10:45

skuteczny za rozsądną cenę

Bogna 2017-05-26 14:33

wspomaga odchudzanie calkiem fajnie ale jakoś wolę produkt z olimpu.

Henryka 2016-07-31 13:52

Konsultowałam się z z dietetykiem, rozważyłam Chrom Plus jako dobry produkt dla mnie

Zenobia 2016-05-22 19:28

Jak znacząca większość kobiet walczę o to, by mieć figurę jak modelka... Bacznie obserwuję swoją wagę. Nie martwię się, bo wyręcza mnie w tym Chrom Plus . Ten specyfik jest super:)

Opinia użytkownika 2016-03-21 15:24

hamuje apetyt

Patrycja 2016-03-15 14:24

dobry produkt w przystępnej cenie i dobrej jakości.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.