Kategorie produktów

Scitec Bcaa X

Scitec Bcaa X

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Scitec Bcaa X

Kapsułki Scitec Bcaa X to suplement diety przeznaczony dla sportowców. Środek ten działa anabolicznie oraz antykatabolicznie: zwiększa syntezę białek oraz minimalizuje rozkład protein, przez co wpływa korzystnie na wzrost siły i masy mięśniowej. Dodatkowo, podczas stosowania Scitec Bcaa X zmniejsza się czas regeneracji mięśni. 

Kapsułki zawierają aminokwasy rozgałęzione (BCAA). W organizmie aminokwasy te stanowią ok 35% wszystkich aminokwasów komórek mięśni, są też niezbędne dla fizjologicznego funkcjonowania organizmu. Suplementy zawierające BCAA warto stosować zwłaszcza w okresie treningów oraz wzmożonego wysiłku fizycznego.

Skład

Komponenty produktu Scitec Bcaa X są następujące: BCAA 2:1:1 (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina); otoczka kapsułki (żelatyna wołowa, barwnik - dwutlenek tytanu).      

1 porcja (2 kapsułki) zawiera:
- L-leucyna: 600 mg;
- L-walina: 300 mg;   
- L-Izoleucyna: 300 mg. 

 

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja preparatu Scitec Bcaa X do przyjęcia w ciągu dnia to 2 kapsułki.

 

  

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik Scitec Bcaa X.

Nie stosować w trakcie ciąży oraz laktacji. Suplement Scitec Bcaa X należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-09-13 13:35

W swoim fit życiu stawiam na zdrowie i wysoką jakość. Z tej racji nie eksperymentuję bo od bardzo dawna wybieram Scitec Bcaa X . Nie mam co do tego wątpliwości, że to dobry wybór. Produkt jest dobry w budowaniu mięśni.

Milan 2017-04-19 10:36

siła masa moc kiełbasa!

Uzo 2017-04-18 11:11

Dla mnie spoko, nie muszę się przejmować z odmierzaniem porcji proszku, co uważam z góry za niewygodne.

Bonifacy 2016-04-01 17:08

BCAA to produkt dla sportowców ale też dla osób, które mają przerwę od treningów. To ważny aminokwas który odgrywa ważną rolę dla jakości i efektywności treningu. Z tym składnikiem używam Scitec Bcaa X .

Opinia użytkownika 2016-03-02 14:05

Świetnie aminokwasy, starczają na baaardzo długo mimo dość niskiej ceny

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.