Kategorie produktów

Visine Classic

Visine Classic

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Visine Classic

Visine Classic to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do oczu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z objawowym obrzękiem i przekrwieniem spojówek.

Obrzęk może zostać spowodowany dymem, kurzem, wodą chlorowaną, soczewkami kontaktowymi lub kosmetykami, jak również dolegliwościami na tle alergicznym.

Składniki kropli Visine Classic łagodzą następujące dolegliwości: suchość, pieczenie, zaczerwienienie, nadmierne łzawienie, świąd, ból. 

Krople Visine Classic przeznaczone są do stosowania krótkotrwałego. Jeśli po 72 godzinach dolegliwości nie mijają, należy skonsultować się z lekarzem.

Skład

W składzie kropli do oczu Visine Classic znajdują się:

- substancja czynna: chlorowodorek tetryzoliny,

- pozostałe składniki: sodu chlorek, kwas borowy, wersenian disodowy, benzalkoniowego chlorku 50% roztwór, sodu boran, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Produkt Visine Classic należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: krople Visine Classic należy stosować do oczu, a dokładniej do worka spojówkowego.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby przedstawia się następująco:

Wiek Pojedyncza dawka Częstotliwość stosowania
Dorośli 1-2 krople  2-3 razy na dobę.
Dzieci powyżej 6. r. ż. j.w. j.w.

Nie stosować częściej niż to wskazane w tabeli.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Visine Classic.

Krople należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować u osób z jaskrą z wąskim kątem przesączania i u dzieci poniżej 2. roku życia. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-10 17:33

Duża ulga przy alergii...

leszek 2018-05-09 17:37

są b.dobre po imprezie

Lucja 2017-07-30 13:15

Zaczerwienienie oczu to oznaka ich zmęczenia i należy wtedy odpowiednio wcześnie zareagować. Visine Classic to produkt, który naprawdę przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości oczu. Co więcej warto pamiętać o wizytach u okulisty od czasu do czasu. Kontrola wzroku przede wszystkim.

Wanda 2016-03-11 14:13

Serio chcecie wiedzieć co brać na przekrwione oczy Po prostu Visine Classic :-)

Opinia użytkownika 2015-12-21 09:55

Mam manie... Bez przerwy Siedzę na kompie. Naprawdę... to już chyba jakiś ubytek w mózgu. a do tego mam czerwone spojówki. Używam Visine Classic - i radzi sobie dobrze.

Opinia użytkownika 2015-09-01 10:04

Warto dbać o nasze oczy. Bywają one narażone na podrażnienia. W takich okolicznościach gorąco polecam Visine Classic . Bezsprzeczna ulga dla zmęczonych oczu...

Ola 2015-02-14 13:54

Pracuję dużo przy kompie, dlatego Visine Classic są dla mnie wskazane.

Michał 2015-01-13 18:09

Działa to dobrze. W ciągu 15 minut zlikwidowałem swoje przekrwienie i nie czułem już tego złego objawu. Bardzo się go boję i nie lubię jak mam czerwone oczy ;/

Mikuś 2015-01-13 18:08

Oj zła ocena. Przepraszam MIkuś

Mikuś 2015-01-13 18:07

W prosty i efektowny sposób można pozbyć się przekrwienia działa to znakomiecie i szybko mozna zapomieć o tym problemie. Bardzo go nie lubię, jednak się zdarza ;/

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.