Kategorie produktów

Heel-Oculoheel Lux

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Heel-Oculoheel Lux

Heel-Oculoheel Lux​ to homeopatyczny produkt leczniczy w postaci kropli do oczu. 

Produkt stosuje sie podczas podrażnienia oczu oraz w stanach zapalnych spojówek. Krople sprawdzają się podczas uczucia pieczenia oraz łzawienia oczu. 

Stosowanie kropli przynosi długotrwałą ulgę od nieprzyjemnych objawów towarzyszących stanom zapalnym spojówek.

Skład

1 pojemnik jednodawkowy 0,45 ml (= 0,45 g) leku Heel-Oculoheel Lux zawiera: 

substancje czynne Euphrasia D5 110,7 mg, Cochlearia officinalis D5 110,7 mg, Pilocarpus D5 110,7 mg, Echinacea D5 110,7 mg
pozostałe składniki chlorek sodu, sodu diwodorofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwuwodny

Krople nie zawierają konserwantów.

Dawkowanie:

Lek Heel-Oculoheel Lux należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Heel-Oculoheel Lux należy stosować do oka.

Zalecane dawkowanie dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 kropla do oka, które jest chore. Stosować 3 razy na dobę lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Heel-Oculoheel Lux.

Jednorazowe opakowanie przeznaczone jest do użytku  jednokrotnego. Produkt należy użyć bezposrednio po otwarciu. NIewykorzystany roztwór nalezy wyrzucić.

Produkt leczniczy Heel-Oculoheel Lux należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sandra 2018-12-15 20:28

Heel-Oculoheel Lux​ to świetne krople, kiedy w pracy oczy się "podraznią" od nadmiaru pracy przy komputerze!

Bartosz 2017-07-15 17:15

O cholercia i znów bolą mnie oczy... Pracuję w hali jako spawacz. Po jednym dniu pracy moje oczy są podrażnione. Trudny temat :/ Ostatnio kupiłem Heel-Oculoheel Lux . Przekonam się, czy specyfik będzie skuteczny.

Hilaria 2017-07-05 22:20

Bardzo dużo czasu spędzam przy komputerze. W końcu to moja praca. Zauważyłam, że wzrok mi słabnie. Od razu zaczęłam stosować Heel-Oculoheel Lux ze względu na obecność składników, pomagające utrzymać prawidłowe widzenie. Mam wielką nadzieję że preparat okaże się dobrym rozwiązaniem.

Sandra 2016-12-05 15:32

Bardzo dobre krople, zawsze je stosuję na zmęczone oczy ;)

alexander.stasiak 2016-03-21 12:07

Polecam!Można stosować w stanach zapalnych i podrażnieniu spojówek, gdy dokucza pieczenie, łzawienie oczu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.