Kategorie produktów

Systane BALANCE

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Systane BALANCE

Systane BALANCE to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci kropli. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z objawami suchego oka, którym może towarzyszyć pieczenie i swędzenie, zaczerwienienie oczu. 

Na wzrok może wpływać dużo czynników, np. długie godziny spędzone przed komputerem, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach czy kontakt z zimnym i suchym powietrzem. Na choroby oczu narażeni są także kierowcy i osoby starsze. 

W składzie preparatu Systane BALANCE znajdują się substancje, które mają właściwości nawilżające na powierzchnię oka. Po użyciu kropli na oczach tworzy się ochronna warstwa. Składniki przywracają ulgę zmęczonym i podrażnionym oczom. 

Skład

W składzie kropli do oczu Systane BALANCE znajdują się następujące substancje:

glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, olej mineralny, dimirystoilofosfosfatydyloglicerol, stearynian polioksylu 40, trój stearynian sorbitanu, kwas borowy, sorbitol, edetynian dwusodowy i środek konserwujący POLYQUAD.

Dawkowanie:

Produkt Systane BALANCE jest przeznaczony do codziennego stosowania. Krople należy aplikować do worka spojówkowego i rozprowadzić po powierzchni oka, mrugając. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Systane BALANCE jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i wilgoci. Po otwarciu zużyć w ciągu 6 miesięcy. 

Wyrób medyczny może być stosowany przez osoby, które używają soczewek kontaktowych. 

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Maryna 2020-03-10 14:25

cieszę się że mam

Ewelina 2018-04-10 22:31

Nie rozumiem, jak mozna zaniedbac swoj wzrok. Nie umialabym tak. Pracuję przy komputerze, ale jak tylko odczuwam jakies dolegliwosci, to od razu stosuje Systane Balance.

Hilary 2017-10-18 21:05

Pracuję jako stróż a w tej pracy nie tylko kondycja fizyczna się liczy. Równie istotny jest tutaj sokoli wzrok. Mam dylemat w tym spektrum wyboru środków. Zawsze jednak wybór pada na najlepsze, dlatego zakupiłem Systane BALANCE . Składniki środka wpływają korzystnie na to, by wzrok był dobry i służył przez wiele lat.

Laura 2016-09-01 11:54

Co stosowałam na przekrwione oczy Zachwalam Systane BALANCE :)

Mati 2015-04-07 12:06

Na mnie działają i mogę dzieki nimi ukoić ból swoich oczu. To pozwala w szybki oraz skuteczny sposób pozbyć się suchości oka i wzmocnić je :D

Daria 2015-03-20 20:31

To moje ulubione kropelki na oczy.

Danielo 2015-03-02 14:48

Trochę drogie ale mi pomogły! Moim zdaniem, jak ktoś nie ma zaufania do innych leków to może spokojnie to wziąć i nie chce próbować innych leków. Ale 3/5 za tą cenę :/

Mimmi 2015-03-02 12:31

Stosowałam różne krople na oczy, jedne są lepsze inne trochę mniej...Balance jest ok, nawet niewprawną ręką łatwo je podać prosto do worka spojówkowego.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.