Kategorie produktów

Vitasprint

Vitasprint

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Vitasprint

Vitasprint to suplement diety w postaci fiolek z zawartością do spożywania. Produkt ten przeznaczony jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją codzienną dietę w niezbędne składniki mineralne, takie jak: witamina B12, cynk i niacyna. 

Preparat przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz dba o właściwą kondycję układu nerwowego. Suplement diety Vitasprint przeznaczony jest dla osób dorosłych, które narażone są na sytuacje nerwowe i żyją w przewlekłym stresie.

Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych oraz wspiera rozwój intelektualny i funkcje poznawcze.

Niniejszy suplement diety stanowi również wartościowe źródło witamin i minerałów dla osób, które nie spożywają mięsa.

Skład

W składzie suplementu diety Vitasprint znajdują się następujące substancje: 

woda, dekstroza, maltodekstryna, glukonian cynku, aromaty (granat, truskawka i borówka amerykańska), substancja konserwująca: benzoesan sodu, amid kwasu nikotynowego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina B12 (cyjanokobalamina), barwnik: antocyjany.

Zalecane spożycie:

Suplement diety Vitasprint przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecana porcja dzienna to 1 fiolka. 

Instrukcja użycia: należy pozbyć się białej przykrywki. Na fiolce nacisnąć czerwony przycisk, który uwolni proszek do zawartości fiolki. Fiolką należy wstrząsnąć tak, by proszek zmieszał się z różowym płynem. 

Zawartość 1 fiolki produktu przedstawia sie następująco:

witamina B12 7,5 mcg (300%)*
niacyna 5,4 mg (34%)
cynk 1,5 mg (15%)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Vitasprint jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Sprawdzić termin wazności przed spożyciem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-09-08 16:12

Ogromne uczucie znużenia nie jest kłopotem który da się pokonać. jedynie lekarstwami , nawet jakby były najlepsze. Ważny jest dodatkowo wypoczynek oraz jak najmniej problemów.

Opinia użytkownika 2018-08-25 22:19

Vitasprint to bezpieczny produkt.

Jula 2017-11-09 18:59

Jak znalazł dla osób aktywnych. Witamina B12 bardzo dobrze wpływa na układ mięśniowy. Warto o niej pamiętać.

Ilza 2017-11-02 18:06

W czasie zimy moje ciało było kompletnie bez siły! Na dodatek spadł mi apetyt - pomyslałam, że to może być spowodowane brakiem cynku! Stwierdziłam, że wypróbuję Vitasprint ... Wyrób ten niemal od razu przywrócił mi energię życiową!

Grażyna 2016-03-09 12:20

Jak na razie wszystko ok...

Opinia użytkownika 2015-12-17 17:43

Bardzo długo starałam się znaleźć jak najlepszej wit. B12 dla siebie. Vitasprint spełnił te kryteria. Hmmm raczej było to wyzwanie ze względu na fakt, że stosuję dietę bezmięsną i w związku z tym nie przyjmuję tego związku z jedzenia....

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.