Kategorie produktów

Tormentalum

Tormentalum

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tormentalum

Tormentalum to lek dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają pacjentom stosować maść Tormentalum przy otarciach naskórka.

Lek wykazuje działanie przeciwzapalne i ściągające. Maść działa miejscowo przeciwobrzękowo, rozgrzewająco oraz zmniejsza obrzęk. Preparat działa antybakteryjnie i przyspiesza gojenie się ran.

Skład

Komponenty maści Tormentalum to: wyciąg płynny z kłącza pięciornika, ichtamol, cynku tlenek, lanolina, wazelina żółta.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Tormentalum powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.
Zalecana dawka produktu Tormentalum do użycia w ciągu dnia to: cienka warstwa maści nanoszona 3 do 4 razy dziennie na skórę zmienioną chorobowo.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Tormentalum.

Preparat Tormentalum należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jędrzej 2020-02-08 20:10

hmm nie mam się do czego przyczepić. właściwy i celny wybór.

Mariola 2018-12-03 20:35

Tormentalum jako jedyny niemal błyskawicznie łagodzi drobne otarcia i uszkodzenia skóry. Lepszego nie znam!

Cezary 2017-04-03 13:35

Fajna sprawa na większe otarcia skóry, mozna być pewnym, że nie wda się tam żadne zakażenie.

Tomek 2017-04-03 11:57

Dobra maść na otarcia, polecam.

Opinia użytkownika 2017-01-22 00:35

Maść Tormentalum na pewno godna polecenia na wszystkiego rodzaju poparzenia i inne drobne uszkodzenia skóry. Jest bardzo tania i moim zdaniem rónie skuteczna jak produkty konkurencji.

Lolita 2016-03-19 11:30

We wszelkich otarciach skóry pierwszym krokiem jest odkażenie tego miejsca. Warto też pomyśleć nad sposobami na to, jak szybko zregenerować skórę. Tormentalum to produkt, który z powodzeniem stosuje moja rodzina. Ma działać i taki jest. Ja jestem bardzo usatysfakcjonowana.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.