Kategorie produktów

Magnez + Vit.B complex

Magnez + Vit.B complex

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magnez + Vit.B complex

Magnez + Vit.B complex to suplement diety w postaci tabletek musujących. Składniki zawarte w suplemencie przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomagają w niwelowaniu skurczów mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu nerwowego. Magnez + Vit.B complex uzupełnia codzienną dietę w magnez i witaminy z grupy B.

Skład

Składniki środka Magnez + Vit.B complex to: kwas cytrynowy (regulator kwasowości), siarczan magnezu, wodorowęglan sodu (regulator kwasowości), sorbitol (substancja słodząca), dekstroza (cukier), aromat mandarynkowy, aspartam (substancja słodząca, zawiera źródło fenyloalaniny), glikol polietylenowy PEG 6000 (substancja łącząca), ß-Apo-8'-karotenal (barwnik), cyjanokabalamina (witamina B12), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawiny 5'-fosforan sodowy (witamina B2), chlorowodorek tiaminy (witamina B1).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Magnez + Vit.B complex powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Magnez + Vit.B complex. Zalecana porcja produktu do przyjęcia to 1 tabletka dziennie rozcieńczona w 200 ml wody.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Magnez + Vit.B complex.

Preparat Magnez + Vit.B complex należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Oswald 2020-01-18 21:03

bałagan od rana a potem identycznie w domu. Wprawdzie teraz już jakoś lżej. fajnie że to był trafny wybór

Opinia użytkownika 2020-01-04 21:08

Spore uczucie zmęczenia nie jest problemem który uda się zwalczyć jedynie lekami , nawet najskuteczniejszymi. Potrzebny jest również odpoczynek oraz brak stresu!

Dalida 2018-04-17 11:39

Magnez + Vit.B complex to preparat, zawierający w składzie cenną witaminę B12. Jest ona ważna dla układu krwionośnego: zapobiega anemii i ma właściwości antynowotworowe. Dodatkowo wspomaga układ nerwowy. Redukuje osłabienie, odrętwienie i zmęczenie. W jednym słowie: niezbędna.

Edzio 2017-05-05 10:57

Ha! trafiłem to przypadkiem, a ten magnez to w ogóle chyba nie przypadek, bo znowu zaczynają mi się trząść ręce i muszę magnez uzupełnić "na wczoraj"

Oliwia 2017-04-29 20:27

Bardzo długo trwało, jak poszukiwałam najskuteczniejszej królowej witamin - B12 spełniającej moje oczekiwania. Magnez + Vit.B complex rozprawił się z tym elegancko! To nie była prosta sprawa ponieważ stosuję dietę bezmięsną i nie dostarczam tego związku z pożywienia.

Darek 2017-04-24 11:10

dobre połączenie, witamina B sprawia, że magnez lepiej się wchłania. Dodatkowo osobiście bardzo lubię produkty, które można pić, a nie w formie do połykania.

Ligia 2016-11-14 14:04

Kiedyś zawsze snułam się jak cień. Na szczęście lekarz zalecił brać Magnez + Vit.B complex i pomału wracam do siebie.

Klaudia 2016-09-01 22:04

Już jakiś czas próbuję zadbać o swój mózg. Kupiłam sobie nawet po to Magnez + Vit.B complex ... Z mojego punktu widzenia sprawdza się na piątkę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.