Kategorie produktów

AcaiBerry Slim

AcaiBerry Slim

3.71 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu AcaiBerry Slim

AcaiBerry Slim (Cellu Berry Slim) to suplement diety, który w szczególności rekomendowany jest dla osób, które dążą do redukcji wagi. 

Saszetki posiadają przyjemny smak owoców leśnych. Suplement zawiera wysokie stężenie ekstraktu z owoców acai, które posiadają ogromny potencjał antyoksydacyjny. 

Skład

W składzie suplementu diety AcaiBerry Slim znajdują się następujące substancje: 

1 saszetka zawiera: glukomannan 1000 mg, ekstrakt z jagód acai 500 mg, ekstrakt z liści morwy białej 200 mg, L-leucyna 100 mg, witamina C 15 mg (18,75% zalecanego dziennego spożycia)

Zalecane spożycie:

Zalecane stosowanie to 1 saszetka, przed posiłkiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 1-2 szklankach wody. Wypić bezpośrednio po przygotowaniu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu AcaiBerry Slim.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwester 2020-08-19 18:04

??? wielki boom na antyoksydanty teraz panuje. ale czy to realnie ma wpływ na zdrowie?

Batszeba 2018-01-25 16:30

zaczęłam używać żeby zapobiec nadmiernemu apetytowi na słodycze i słodkości. Efekty były widoczne już po tygodniu.

Konstancja 2017-10-26 18:38

Jaki jest powód tego, że antyoksydacja jest ważna? Pewnie dlatego, że pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. AcaiBerry jest takim suplementem dzięki któremu cieszę się pełnym zdrowiem.

Iza 2017-06-08 13:18

Wg mnie działa średnio.

Opinia użytkownika 2016-04-15 14:24

Bardzo dużo słyszałam o białej morwie ostatnio... Preparaty z tym składnikiem to niby fajna rzecz... Jak jest faktycznie? Czy ten jest git?

Ada 2016-03-16 15:09

Dawkowanie pozwala zużyć opakowanie w niecałe dwa miesiące. Działanie widać bardzo szybko. Mam mniej w pasie i mam nadzieję, że tak dalej będzie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.