Kategorie produktów

Aparat korekcyjny Marcin I

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Aparat korekcyjny Marcin I

Aparat korekcyjny Marcin I zawiera w zestawie 2 aparaty, na prawą i lewą stopę. Aparat korekcyjny Marcin I do stosowania na noc, wykonany jest z przyjaznego skórze materiału, któy wygodnie przylega do stopy dzięki zapinaniu na rzepy. Aparat korekcyjny Marcin I zapobiega i leczy dokuczliwą wadę palucha koślawego (Hallux Valgus). Aparat wykazuje dużą skuteczność poprzez utrzymywanie palca przez długie godziny snu lub wypoczynku w skorygowanej pozycji.

Skład

Opakowanie produktu Aparat korekcyjny Marcin I zawiera: 2 sztuki aparatów (na prawą i lewą stopę).

Dawkowanie:

Po umyciu stóp i przeprowadzeniu gimnastyki, zakładamy aparat na stopy. Aparat  korekcyjny Marcin I należy umieścić między I a II palcem stopy, otworami do góry i węższą częścią do wnętrza stopy. Do aparatu dołączone są kołeczki, które umieszczając w otworach stosuje się w zależności od rozległości wady.

Przeciwwskazania

Aparat  korekcyjny Marcin I należy przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Eliza 2017-11-06 12:30

Haluksy to brzydki i nieestetyczny problem a ich leczenie jest długie i mozolne... Kocham buty na obcasie, i zauważyłam, że pojawił się u mnie ten problem. Problem spostrzegłam latem, chodząc w klapkach. Farmaceutka poleciła mi Aparat korekcyjny Marcin I bo ponoć ten produkt ma być dobry i skuteczny. Kupiłam i sprawdzę u siebie.

Alicja 2017-05-12 08:36

Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć? Nie wiem czy kupić, czy to pic na wodę?

klaudia 2017-03-28 15:33

Bardzo udany produkt i bardzo udany zakup. Polecam Marcina z czystym sumieniem.

Opinia użytkownika 2015-08-19 21:32

Bez zastanawiania mogę stwierdzić , że mym środkiem na haluksy został Aparat korekcyjny Marcin I ... Nie znam bardziej adekwatnego preparatu na koślawy paluch...

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.