Kategorie produktów

Arthrozamina

Arthrozamina

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Arthrozamina

Arthrozamina to suplement diety dostępny w postaci kapsułek.

Produkt ten jest w szczególności polecany osobom, które pragną zadbać o właściwy poziom glukozaminy w organizmie i ustrzec się przed jej niedoborami w codziennej diecie, a tym samym zadbać o układ ruchu. 

W składzie suplementu diety Arthrozamina znajduje się siarczan glukozaminy 2KCL. Składnik ten ma duży wpływ na chrząstkę stawową. Wraz z wiekiem maź stawowa ulega zużywaniu, a to wpływa niekorzystnie na strukturę chrząstki stawowej. Glukozamina ma wesprzeć proces jej regeneracji i odnowy. 

Ważną właściwością glukozaminy jest też to, ze wspomaga funkcjonowanie kości oraz zwiększa ich odporność np. na nadmierne obciążenia. 

Skład

W składzie suplementu diety Arthrozamina znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy 2KCL, żelatyna spożywcza, E132 (barwnik), E171 (barwnik).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Arthrozamina należy stosować doustnie. Kapsułki powinno się popijać odpowiednią ilością wody. Stosować po głównych posiłkach. 

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do przyjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie. Wskazaną dzienną porcję można przyjąć jednorazowo. 

1 kapsułka zawiera siarczan glukozaminy 2KCL w porcji 664 mg.

Nie stosować więcej niż zalecana dzienna porcja. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Arthrozamina jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem światła i wilgoci. Produkt nie jest wskazany dla dzieci. Przeciwwskazaniem do stosowania jest okres ciąży i karmienia piersią. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Do prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędna jest zrównoważona dieta oraz umiarkowana aktywność fizyczna. Przed przyjęciem suplementu diety należy sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Neomiła 2020-05-24 14:57

mały deszcz i szybko czuję ucisk w nadgarstkach. Wtedy potrzebny jest sprawdzony lek

Andrzej 2017-06-25 23:41

Jestem osobą aktywną fizycznie. Uprawiam różnego rodzaju sporty, w tym bieganie, dlatego szczególnie muszę pamiętać o wsparciu swojej chrząstki stawowej. Na szczęście jest Arthrozamina.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.