Kategorie produktów

Asequrella Forte

Asequrella Forte

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Asequrella Forte

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla kobiet, które stosują antykoncepcją hormonalną bądź hormonalną terapię zastępczą, gdyż produkt ten można stosować równolegle z tymi środkami.

W składzie Asequrella Forte znajduje się m.in. wyciąg z korzenia maca, żeń-szenia, alg brunatnych oraz pestek winogron zielonej herbaty oraz inne ekstrakty roślinne.

Składniki te oddziałują korzystnie na stymulację popędu seksualnego i utrzymanie prawidłowych funkcji układu płciowego. Wyciąg z żeń-szenia może wspierać redukcję odczuwanwgo zmęczenia i znużenia. 

Suplement diety Asequrella Forte zawiera składniki o właściwościach antyoksydacyjnych, dzięki czemu wspomaga kontrolę wagi oraz usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

Skład

W składzie suplementu diety Asequrella Forte znajdują się następujące substancje:

celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z korzenia maca, wyciąg z korzenia żeń-szenia, kompleks wyciągu z alg brunatnych i wyciąg z pestek winogron, wyciąg  z korzenia mniszka lekarskiego, wyciąg z kłącza imbiru, wyciąg z zielonej herbaty, proszek z owoców opuncji figowej, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z ostryżu długiego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancje glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), chlorowodorek pirydoksyny, koszenila (barwnik), indygotyna (barwnik), czerń brylantowa BN (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Zalecane spożycie:

Preparat Asequrella Forte należy przyjmować doustnie. Zalecana dzienna porcja preparatu to jedna tabletka.

Tabletką należy przyjąć 2 godziny po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej.

Zawartość składników w tabletce suplementu:

Składniki Zawartość (% ZDS)

Wyciąg z korzenia maca

100 mg

Wyciąg z korzenia żeń-szenia

71,43 mg

Owoc opuncji figowej

50 mg

Kompleks wyciągów z alg brunatnych i pestek winogron

50 mg

Wyciąg z zielonej herbaty

50 mg

Wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego

50 mg

Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego

50 mg

Wyciąg z ostryżu długiego

30 mg

Witamina B6

2 mg (143%)

*% ZDS - procent Zalecanego Dziennego Spożycia

Nie przekraczać wskazanej porcji dziennej. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Asequrella Forte jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt dedykowany jest osobom dorosłym. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że prowadzenie aktywnego stylu życia i urozmaiconej diety stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Przed użyciem sprawdzić termin przydatności produktu do przyjęcia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ewelina 2016-02-04 15:31

Asequrella Forte to dobre wsparcie dla kobiet. Nie tylko w sferze seksualnej. Produkt ten korzystnie oddziałuje na utrzymanie zdrowia dróg moczowych i układu moczowo-płciowego. A to jest bardzo wazne dla kobiet, stosujących antykoncepcję hormonalną.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.