Kategorie produktów

Strepsils z miodem i cytryną

Strepsils z miodem i cytryną

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Strepsils z miodem i cytryną

Strepsil z miodem i cytryną to lek dostępny w postaci pastylek do ssania. Lek Strepsils z miodem i cytryną jest przeznaczony do stosowania w objawowym leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła.

Skład

Składniki preparatu Strepsils z miodem i cytryną są następujące:

- substancjami czynnymi leku są: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i amylometakrezol. Jedna pastylka twarda zawiera 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego i 0,6 mg amylometakrezolu.

- pozostałe składniki to: miód, olejek miętowy, olejek cytrynowy, kwas winowy, żółcień chinolinowa (E104), syrop z glukozy, syrop z sacharozy.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Strepsils z miodem i cytryną powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana dawka leku Strepsils z miodem i cytryną do przyjęcia przez osoby dorosłe i dzieci w wieku powyżej 6 lat: ssać powoli jedną pastylkę co 2 - 3 godziny.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Strepsils z miodem i cytryną.

Pastylki Strepsils z miodem i cytryną należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dorota 2018-11-23 22:09

Pomaga na ból gardła fajny orzeźwiający smak. Polecam

Judasz 2017-10-25 19:34

Jak na chrypkę , to wyłącznie Strepsils z miodem i cytryną :) Lubię dobrą jakość

Ewka 2017-05-27 21:47

świetnie smakują, gardło kurują :)

Domcia 2017-05-22 13:26

Najlepsze. I do tego ten smak jest naprawdę pycha. Jak cukierki, a nie lek ;)

Opinia użytkownika 2016-04-14 12:47

Bardzo przyjemny smak, dają ulgę!

Paweł 2016-03-15 11:59

SMAK PYSZNY I SKUTECZNY

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.