Kategorie produktów

Prostogal

Prostogal

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Prostogal

Kapsułki Prostogal to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, jako uzupełnienie diety w substancje zawarte w oleju z pestek dyni: Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) omega-6 oraz fitosterole. Zawarte w preparacie związki sterolowe wpływają korzystnie na funkcjonowanie układu moczowego.

Skład

Komponenty suplementu Prostogal są następujące: tłoczony na zimno olej z pestek dyni, żelatyna, glicerol - substancja wiążąca. Kapsułki zawierają kwasy tłuszczowe wielonienasycone, w tym omega-6, kwasy tłuszczowe jednonienasycone oraz kwasy tłuszczowe nasycone.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Prostogal powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Prostogal.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia to 2 kapsułki dziennie. Prostogal należy zażywać podczas posiłków.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Prostogal.

Produkt Prostogal należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed światłem. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-04-06 20:21

nieprzyjemny ból w końcu pokonany. gorąco rekomenduję.

Opinia użytkownika 2017-07-04 13:17

ŚWIETNY!

Kamil 2017-04-06 13:36

Fajny środek do suplementacji NNKT. Poleciła mi go znajoma farmaceutka.

Opinia użytkownika 2016-04-20 15:53

Nie powoduje skutków ubocznych. Polecam

Nina 2016-01-28 13:55

Stosowanie Prostogal 100 według mojej wiedzy i opinii jest dobrą profilaktyką chorób prostaty u mężczyzn.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.