Kategorie produktów

Blizny Duo żel silikonowy

Blizny Duo żel silikonowy

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Blizny Duo żel silikonowy

Blizny Duo żel silikonowy to wyrób medyczny kosmetyczny przeznaczony do zewnętrznego stosowania na skórę. Produkt jest polecany do stosowania w przypadku blizn o niewielkich rozmiarach oraz rozległych.

Produkt Blizny Duo żel silikonowy stanowi silikonową formułę z pigmentami. Po nałożeniu składniki produktu wnikają w skórę, nawilżając ją, wygładzając oraz poprawiając jej kondycję. 

Dzięki zawartości pigmentów, koryguje wygląd blizny, rozjaśniając ją i powodując, że staje się mniej widoczna. 

Skład

Składniki żelu Blizny Duo żel silikonowy: polidimetylosiloksany, glikol propylenowy, woda oczyszczona, substancje modyfikujące lepkość, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza, mika, trietoksykaprylilosilan, izoheksadekan, polisorbat, oleinian sorbitanu.

Dawkowanie:

Produkt Blizny Duo żel silikonowy należy stosować zewnętrznie i miejscowo na obszar objęty blizną. Delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Blizny Duo żel silikonowy jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Produkt jest przeznaczony tylko do stosowania zewnętrznego. Nie połykać. Nie używać na otwarte rany, skórę zmienioną zapalnie, uszkodzoną oraz na błony śluzowe.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-26 11:09

Na nieestetyczne blizny - tylko ten lek. Najbardziej skuteczne na rynku

Sylwia 2018-06-28 18:10

W przypadku blizn ważna jest zewnętrzna pielęgnacja, która może pomóc zmniejszyć widoczność zmian skórnych. Blizny często pozostająna skórze w postaci jaśniejszych lub ciemnejszych przebarwień. Najczęściej problem ten dotyczy blizn potrądzikowych i blizn po zabiegach chirurgicznych.

Lidia 2015-07-06 16:02

Blizny Duo żel silikonowy to produkt, którego stosowanie zaczęłam całkiem niedawno. W młodości borykałam się z ropnym trądzikiem na twarzy. Po tym problemie zostały straszne blizny. Blizny Duo żel silikonowy rozjaśniły i spłaszczyły blizny.

Gabriel 2015-05-09 19:01

Niby niewielki upadek z roweru :'( A już na zawsze pozostanie nieestetyczna blizna ... Od razu po zagojeniu mojej rany pognałem po coś na blizny! Teraz używam Blizny Duo żel silikonowy . Moja lekarka mi poleciła !

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.