Kategorie produktów

Bratek Fix

3.92 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Bratek Fix

Bratek Fix to produkt tradycyjny roślinny produkt leczniczy, wskazany do stosowania w celu leczenia objawowego łagodnych zmian skórnych o podłożu łojotokowym.

Stosowanie niniejszego produktu w wymienionych wyżej wskazaniach wynika wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

W składzie suplementu diety znajduje się ziele fiołka trójbarwnego, które dobroczynnie wpływa na organizm: oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn, wzmacnia skórę, włosy i paznokcie.

Skład

W składzie produktu Bratek Fix znajdują się następujące substancje: ziele fioła trójbarwnego.

Składnik Zawartośc w 1 saszetce
ziele fiołka trójbarwnego (Viola tricolor L, herba cum flore) 2 g

Dawkowanie:

Napar ziołowy Bratek Fix należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy należy przyjmować doustnie, po jego uprzednim naparzeniu. 

Zalecane dawkowanie dla osób dorosłych przedstawia się następująco: 1-2x dziennie po ¾ szklanki świeżo przygotowanego naparu.

Sposób przygotowania: 2 saszetki należy zalać 1 szklanką wrzątku, odstawić do naparzenia pod przykryciem przez około 5-7 minut. 

Napar należy pić raz dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu oraz uczulenie na salicylany.

Stosowanie niniejszego leku przez kobiety ciężarne, matki karmiące piersią, a także u dzieci, nie jest zalecane.

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w szelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z datą ważności na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marzena 2020-02-17 09:31

rozdwajające się paznokcie i matowe włosy to już przeszłość. to już nie mój problem. dobrze trafiłam

Marios 2017-12-24 19:14

Na mnie niestety takie sztuczne środki nie działają za dobrze. Bratek Fix jeszcze jakoś średnio wcześniej działa, ale teraz to już nie działa dobrze! Nie polecam!

Żanna 2017-02-23 12:46

Na skórę włosy i paznokcie zaczęłam przyjmować Bratek Fix . Składniki specyfiku wpływają korzystnie na kondycję skóry, redukują bowiem zniekształcenia. Trzeba tylko pamiętać o regularności.

Marianna 2016-07-18 15:23

Bratek Fix to idealne rozwiązanie dla osób, które są zmuszone przyjmować duże ilości leków.

Mihas 2016-06-29 20:39

Bratek Fix działa jak na leży i trzeba w prosty sposób odnieść się do niego porządnie jak należy. Wydaje mi się, że teraz działa na mnie tylko trzeba stosować zgodnie z ulotką bo jak nie to to nic nie daje. Pozdro Mihas

Matier 2015-07-27 13:46

Naturalny Bratek Fix przynosi bardzo dużo korzyści i sądzę, że teraz nie będziemy mieć problemu już rodzinnie z naszym układem pokarmowym!

Ternet 2015-04-05 15:16

Stosuje od kilku lat i świetnie mnie uspokaja oraz oczyszcza mój organizm tak powinno to działać i jest super :)

Katarzyna Z 2015-03-11 21:03

Zawsze na jakieś rany trzymam w domu i jak najbardziej polecam! Przy zakażeniach/ranach warto przyłożyć na kilka minut a powinno być lepiej! Polecam 5/5

Balbinka 2015-03-09 21:27

Bratek faktycznie pomaga na skórę żeby się wypryski nie robiły, bardzo lubię tą herbatkę za to a do smaku tez się idzie przyzwyczaić.

Adik 2015-02-10 11:48

Jakoś nie działa na mnie i wydaje mi się, że to jest placebo, nie polcecam!

Onel 2015-02-10 11:47

Korzystam bardzo często, jednak ostatnio ten środek mi nie pomógł i wydaje mi się, że będę musiał poszukać czegoś innego ;/

Kamil3 2015-02-10 11:44

Ostatnio miałem okazje zastosować ten środek i muszę powiedzieć, że czuje różnice. Od pierwszej aplikacji widzę różnice i jest o wiele lepiej :)

TIpek 2015-02-10 11:43

W świetny sposób oczyszcza mój organizm i powoduje, że coraz to lepiej się czuje. Nie znam lepszego naturalnego środka bez tego! Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.