Kategorie produktów

Bratek Fix

3.92 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Bratek Fix

Bratek Fix to produkt tradycyjny roślinny produkt leczniczy, wskazany do stosowania w celu leczenia objawowego łagodnych zmian skórnych o podłożu łojotokowym.

Stosowanie niniejszego produktu w wymienionych wyżej wskazaniach wynika wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

W składzie suplementu diety znajduje się ziele fiołka trójbarwnego, które dobroczynnie wpływa na organizm: oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn, wzmacnia skórę, włosy i paznokcie.

Skład

W składzie produktu Bratek Fix znajdują się następujące substancje: ziele fioła trójbarwnego.

Składnik Zawartośc w 1 saszetce
ziele fiołka trójbarwnego (Viola tricolor L, herba cum flore) 2 g

Dawkowanie:

Napar ziołowy Bratek Fix należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy należy przyjmować doustnie, po jego uprzednim naparzeniu. 

Zalecane dawkowanie dla osób dorosłych przedstawia się następująco: 1-2x dziennie po ¾ szklanki świeżo przygotowanego naparu.

Sposób przygotowania: 2 saszetki należy zalać 1 szklanką wrzątku, odstawić do naparzenia pod przykryciem przez około 5-7 minut. 

Napar należy pić raz dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu oraz uczulenie na salicylany.

Stosowanie niniejszego leku przez kobiety ciężarne, matki karmiące piersią, a także u dzieci, nie jest zalecane.

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w szelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z datą ważności na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marzena 2020-02-17 09:31

rozdwajające się paznokcie i matowe włosy to już przeszłość. to już nie mój problem. dobrze trafiłam

Marios 2017-12-24 19:14

Na mnie niestety takie sztuczne środki nie działają za dobrze. Bratek Fix jeszcze jakoś średnio wcześniej działa, ale teraz to już nie działa dobrze! Nie polecam!

Żanna 2017-02-23 12:46

Na skórę włosy i paznokcie zaczęłam przyjmować Bratek Fix . Składniki specyfiku wpływają korzystnie na kondycję skóry, redukują bowiem zniekształcenia. Trzeba tylko pamiętać o regularności.

Marianna 2016-07-18 15:23

Bratek Fix to idealne rozwiązanie dla osób, które są zmuszone przyjmować duże ilości leków.

Mihas 2016-06-29 20:39

Bratek Fix działa jak na leży i trzeba w prosty sposób odnieść się do niego porządnie jak należy. Wydaje mi się, że teraz działa na mnie tylko trzeba stosować zgodnie z ulotką bo jak nie to to nic nie daje. Pozdro Mihas

Matier 2015-07-27 13:46

Naturalny Bratek Fix przynosi bardzo dużo korzyści i sądzę, że teraz nie będziemy mieć problemu już rodzinnie z naszym układem pokarmowym!

Ternet 2015-04-05 15:16

Stosuje od kilku lat i świetnie mnie uspokaja oraz oczyszcza mój organizm tak powinno to działać i jest super :)

Katarzyna Z 2015-03-11 21:03

Zawsze na jakieś rany trzymam w domu i jak najbardziej polecam! Przy zakażeniach/ranach warto przyłożyć na kilka minut a powinno być lepiej! Polecam 5/5

Balbinka 2015-03-09 21:27

Bratek faktycznie pomaga na skórę żeby się wypryski nie robiły, bardzo lubię tą herbatkę za to a do smaku tez się idzie przyzwyczaić.

Adik 2015-02-10 11:48

Jakoś nie działa na mnie i wydaje mi się, że to jest placebo, nie polcecam!

Onel 2015-02-10 11:47

Korzystam bardzo często, jednak ostatnio ten środek mi nie pomógł i wydaje mi się, że będę musiał poszukać czegoś innego ;/

Kamil3 2015-02-10 11:44

Ostatnio miałem okazje zastosować ten środek i muszę powiedzieć, że czuje różnice. Od pierwszej aplikacji widzę różnice i jest o wiele lepiej :)

TIpek 2015-02-10 11:43

W świetny sposób oczyszcza mój organizm i powoduje, że coraz to lepiej się czuje. Nie znam lepszego naturalnego środka bez tego! Polecam!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.