Kategorie produktów

Cholisept

Cholisept

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cholisept

Cholisept to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek do ssania do stosowania na ból gardła.

Preparat Cholisept  wskazany jest dla osób, które borykają się z zapaleniem i bólem gardła. Preparat wykazuje miejscowe działanie znieczulające i przeciwbakteryjne.

Produkt wykazuje też działanie antyseptyczn dzięki zawartości chlorku benzalkoniowego oraz heksylorezorcynolu. 

Skład

W składzie tabletek do ssania Cholisept znajdują się następujące substancje:

substancja czynna heksylorezorcynol oraz chlorek benzalkoniowy
substance pomocnicze sacharoza granulowana, płynna glukoza, glikol propylenowy, kwas cytrynowy, lewomentol, aromat cytrynowy, aromat miodu, karmel, beta karoten

Dawkowanie:

Lek Cholisept należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

 Sposób i droga podania: lek Cholisept należy stosować doustnie.

Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się ssać jedną tabletkę co trzy godziny. Należy jednak pamiętać, by nie przekraczać dawki 8 tabletek na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Cholisept.

Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.  Produkt Cholisept należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Cholisept 2017-12-27 15:23

Chyba to jest podróba innego bardziej znanego leku. Nie muszę mówić jakiego... Dopiero w domu się kapnąłem, że dostałem nie to o co prosiłem, ale na szczęście ta niby podróba to Cholisept, a nie to co chciałem kupić. Na szczęście jest równie skuteczna co oryginał i moje bolące gardło przestało dość szybko boleć.

Dionizja 2017-11-28 16:11

Od 3 miesięcy ciągle boli mnie gardło i nie wiem co z tym zrobić. Nabyłam Cholisept ... Mam nadzieję, że bóle przejdą. Jak nie to trzeba będzie zrobić badania.

Aleksy 2017-08-03 23:43

Jestem nauczycielem i muszę dbać o gardło, bo muszę dużo mówić na zajęciach. Mam zawsze przy sobie Cholisept . Zdecydowanie najbardziej pomocny specyfik:)

Cela 2016-07-20 16:25

Cholisept na gardło to najlepszy i najsmaczniejszy lek! Działa bardzo fajnie. Jeśli weźmie się na pierwsze objawy to sobie poradzi i nie trzeba brać wtedy innych specyfików. Jeśli jednak choroba już się mocniej rozwinie, to dobrze działa wspomagająco, coby tak nie bolało.

Opinia użytkownika 2015-09-15 12:27

Cholisept działa całkiem skutecznie. Tylko długo trzeba czekać aż bd efekty.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.