Kategorie produktów

Enterosgel

Enterosgel

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Enterosgel

Enterosgel to wyrób medyczny w postaci zawiesiny doustnej. Wyrób Enterosgel wiąże toksyny, patogeny, alergeny i szkodliwe substancje w przewodzie pokarmowym i usuwa je z organizmu. Produkt wspomaga też leczenie biegunek i zatruć pokarmowych.

Skład

Składniki preparatu Enterosgel są następujące: polihydrat polimetylosiloksanu 70%, woda oczyszczona 30%.

Enterosgel nie zawiera cukru, słodzika, laktozy, glutenu, tłuszczów, barwników, aromatów ani konserwantów.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Enterosgel powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana porcja produktu do przyjęcia to:

- Dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia: 15-22,5 g 3x dziennie (15 g = 1 łyżka stołowa)

- Dzieci w wieku 7-14 lat: 10 g 3 x dziennie (10 g = 2 łyżeczki od herbaty)

- Dzieci w wieku 1-6 lat: 5 g 3 x dziennie (5 g = 1 łyżeczka od herbaty)

Popić odpowiednią ilością płynu (dorośli i dzieci powyżej 7 roku życia - 200 ml, dzieci w wieku 1-6 lat -50-100 ml). Odpowiednia ilość płynów jest zalecana również jako element podstawowego leczenia chorób biegunkowych. Stosować 1-2 godziny przed lub po jedzeniu lub zażyciu leków.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Enterosgel.

Produkt Enterosgel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-10 22:20

mama kupiła mi w aptece ten środek na biegunkę. Sprawdza się bardzo dobrze.

Danka 2017-04-06 22:39

Potwierdzam słowa Alicji, ja robię tak samo:)

Jagoda 2015-09-06 23:26

No i się zaczęło! Młody poszedł do szkoły. Początek roku to głównie integracja, więc ciągle ruszają na jakieś wyprawy. I tu pojawia się wielki porblem , bo mój non stop ma biegunkę! Kazałam mu brać Enterosgel jak tylko poczuje się gorzej. oby biegunki ustąpiły!

Opinia użytkownika 2015-08-30 15:52

Nie dlalej niż w zeszłym tygodniu strasznie przechodziłem przez zatrucie pokarmowe. Co gorsza, byłem nie w swoim mieszkaniu, a na zagranicznej wycieczce:/ Szybko zareagowałem i wziąłem Enterosgel ... w miarę szybko pomogło.

Sandra 2015-04-02 13:02

Na biegunkę Enterosgel jest niezastąpiony! Zawsze mam go w domu i podaję mężowi jak i dzieciom i sobie. Działa tak samo dobrze na nas wszytskich, co świadczy o naprawdę dobrym działaniu.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.