Kategorie produktów

Chrom + B3

Chrom + B3

3.67 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Chrom + B3

Chrom + B3 to suplement diety w postaci kapsułek, którego składniki ułatwiają odchudzanie i ograniczają apetyt.

Chrom zawarty w suplemencie ogranicza magazynowanie tkanki tłuszczowej.  Preparat  wpływa pozytywnie na procesy przemiany materii, regulując jednocześnie poziom cukru we krwi. 

Skład

Składniki suplementu diety Chrom + B3 są następujące: nikotynamid 15,0 mg (83% zalecanego dziennego spożycia), chlorek chromu 0,256 mg (ekwiwalent 50 mcg Cr).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie produktu Chrom + B3 to 1 kapsułka dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Chrom + B3 jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sandra 2017-08-07 16:00

Jak dla mnie ma super działanie!

Pryscylla 2016-11-29 13:13

Chrom + B3 to niestety ściema! Zupełnie nie działa:(

Zyta 2015-01-20 10:49

Sposobem na szybką utratę wagi jest pohamowanie nadmiernego apetytu. To jest moja największa bolączka, bo ciągle jem i podjadam. Zajadam słodkości i słone przekąski. Żeby temu zaradzić zaczęłam używać Chrom + B3 . Działanie specyfiku przyczynia się do tego, że nie objadam się ciągle. Już nawet zauważyłam mały spadek wagi.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.