Kategorie produktów

Vagical

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Vagical

Vagical jest lekiem homeopatycznym wskazanym w stanach zapalnych dróg rodnych objawiających się upławami, świądem, pieczeniem, zaczerwienieniem okolicy warg sromowych. 

Preparat jest przeznaczony do użycia podczas zakażenia pochwy (w tym grzybicy pochwy), upławów. Vagical jest pomocny i przynosi ulgę przy nadżerkach szyjki macicy.

Skład

Substancją czynną leku Vagical jest: nalewka macierzysta z nagietka lekarskiego (Calendula officinalis TM) 150 mg/globulkę.
Substancja pomocnicza występująca w preparacie to glikol polioksyetylenowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Vagical powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka produktu Vagical do użycia w ciągu dnia to:  1 globulka 2-3 razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Vagical. Preparat nie jest wskazany dla mężyzn i dziewczynek poniżej 12 roku życia. 
Produkt Vagical należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2021-02-05 12:57

Na tą chwilę leczę się 5 dzień objawy się zmniejszyły jednak nawracają się po 5 godzinach od zastosowania leku

Maja 2018-09-24 20:13

Infekcje intymne to krępujący temat :/ Jednak lubią nawracać ...:/ Na ten problem używam Vagical :) sprawdza się najlepiej wobec takich rzeczy.

Kasia 2018-08-08 20:24

Vagical został mi polecony gdy miałam nadżerkę i rzeczywiście nieprzyjemne objawy znacznie się zmniejszyły.

Hildegarda 2018-01-24 10:49

Mam to nieszczęście mieć aktualnie kandydoza pochwy! Używam Vagical , bo czytałam, że ten środek szybko działa na tę nieprzyjemność! Wierzę, że mi tez pomoże!

Basia 2017-12-06 13:28

Zgadzam się z Kasią i potwierdzam - Vagical przynosi ulgę w nadżerce szyjki macicy.

Franciszka 2017-11-14 22:02

Nie ma wątpliwości, że higiena pochwy jest najważniejsze. Pochwa jest często dogodnym miejscem powstawania grzyba. Wtedy z pomocą przychodzi Vagical :) Ten środek likwiduje pieczenie. Trafiony przy antykoncepcji.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.