Kategorie produktów

Błonnik Z Ananasem + Chrom

Błonnik Z Ananasem + Chrom

4.43 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Błonnik Z Ananasem + Chrom

Błonnik Z Ananasem + Chrom to suplement diety w postaci tabletek, dedykowany osobom odchudzającym się oraz walczącym z otyłością. 

Błonnik Z Ananasem + Chrom zawiera proszek z ananasa, który działa wspomagająco przy procesie odchudzania, natomiast chrom obniża stężenie cholesterolu i trójglicerydów w organizmie. 

Skład

Komponenty preparatu Błonnik Z Ananasem + Chrom to: błonnik jabłkowy; substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; błonnik owsiany; błonnik pszeniczny; substancja wypełniająca - laktoza EG; proszek ananasowy; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; chrom (pikolinian chromu).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Błonnik Z Ananasem + Chrom powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Błonnik Z Ananasem + Chrom. Zalecana porcja preparatu do zażycia to 2 tabletki 3 do 5 razy dziennie przed posiłkiem, popić sporą ilością wody.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Błonnik Z Ananasem + Chrom. Suplement Błonnik Z Ananasem + Chrom należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Boguwola 2020-05-09 18:09

podobno sprawdzony preparat odchudzający

Sława 2018-11-15 22:06

Naczytałam się, że błonnik pomaga zwalczyć zbędne kilogramy. Z ogromnej ciekawości stwierdziłam, że spróbuję. Raz się żyje. Zakupiłam Błonnik Z Ananasem + Chrom bo widziałam w jakimś brukowcu. Zaczynam od zaraz więc trzymajcie kciuki.

Magda 2017-04-27 21:23

Błonnik + ananas + chrom = spadek wagi :)

hymm 2017-04-20 09:49

chrom daleko na końcu składu... no ciekawe.

Maria 2016-04-20 13:40

Bardzo jestem zadowolona z tego błonnika. Super działanie, tylko trzeba pić dużo wody.

Sandra 2015-09-11 12:19

Odpowiedni błonnik... jaki uważam za nawartościowszy? Oj, dla mnie jedynie Błonnik Z Ananasem + Chrom ! Zwłaszcza za świetną cenę i łatwą dostępność.

Sewera 2015-04-08 19:26

Chrom to niezastąpiony środek dla osób chcących zgubić zbędne kg! Sprawdził się również u mnie! Kupiłam Błonnik Z Ananasem + Chrom , bo zapewnia w składzie chrom! Zniknęła mi ochota na słodycze i nocne podjadanie!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.