Kategorie produktów

Unguentum Neomycini

Unguentum Neomycini

4.86 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Unguentum Neomycini

Unguentum Neomycini to lek dostępny w postaci maści, przeznaczony do leczenia ropnych chorób skóry. Wskazaniem do stosowania maści jest czyraczność, liszajec, odmrożenia i oparzenia objęte zakażeniem. Maść dobrze rozprowadza się na skórze.

Skład

Substancją czynną leku Unguentum Neomycini jest neomycyny siarczan. 1 g maści zawiera 5 mg neomycyny siarczanu.

Pozostałe składniki to: wazelina biała, parafina ciekła.  

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Unguentum Neomycini należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: maść Unguentum Neomycini należy stosować zewnętrznie na skórę. Zaleca się stosować cienką warstwę maści od 2 do 4 razy na dobę. Nie należy stosować dłużej niż przez 7 dni.  

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Unguentum Neomycini.

Maść Unguentum Neomycini należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Preparat nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz dzieci w wieku poniżej 12. roku życia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dorota 2018-05-07 10:49

Przy oparzeniach ważne jest szybkie zadziałanie żeby zadziałać i uchronić się przed powikłaniami. Unguentum Neomycini to środek który pozwala złagodzić te dolegliwości. Chodzi o to, by naskórek się jak najszybciej zregenerował a by blizna była jak najmniej widoczna.

Leonia 2018-04-15 13:31

Unguentum Neomycini - zastosowałam to na oparzenie od gorącej wody z czajnika... Polecam ten specyfik jakby coś się działo.

Małgorzata 2018-02-10 13:05

Odmrożenia, w zależności, jaki ich stopień, to bolesny problem. Na szczęście jeszcze nigdy mnie to nie spotkało, ale w mojej rodzinie zdarzały się osoby, które się z tym zmagały. Nic przyjemnego... Unguentum Neomycini to produkt, który przy okazji problemu pomaga zmniejszyć problem i bolesność. W sytuacjach ekstremalnych nie można jednak oczekiwać cudów. Niemniej u mnie w rodzinie pomógł. A odmrożeń nikomu nie życzę.

grażka 2017-05-26 15:15

jestem bardzo zadowolona z dzialania masci

Opinia użytkownika 2015-09-27 00:41

Unguentum Neomycini - tylko on jest moim pierwszym wyborem jeśli czymś się niechcący oparzę. Środek wart polecenia.

Opinia użytkownika 2015-09-14 22:59

Dobry krem na wszystkiego rodzaju podrażnienia skóry

Olimpia 2015-06-04 14:59

Niedługo zimowy sezon . A w związku z tym dotkliwe odmrożenia na rękach ... Konieczne jest więc zaopatrzyć się wypróbowane preparaty , jak Unguentum Neomycini !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.